ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Katarzyna Warnke krytykuje przyjmowanie nazwiska męża. Co na to Szulim

Katarzyna Warnke krytykuje przyjmowanie nazwiska męża. Co na to Szulim

06.09.2016, godz. 07:58
Katarzyna Warnke Agnieszka Szulim
foto: Fotomontaż AKPA

Agnieszka Szulim tuż po ślubie z milionerem Piotrem Woźniak-Starakiem przyjęła jego nazwisko. Tymczasem pomysł przyjmowania nazwiska męża skrytykowała ostatnio inna świeżo poślubiona celebrytka - Katarzyna Warnke. Czyje argumenty przemawiają do was bardziej?

W ostatnich tygodniach nie tylko Szulim wyszła za mąż. Bez większego echa odbył się również ślub aktorskiej pary Katarzyn Warnke i Piotra Stramowskiego. Jak się okazuje obie panie prezentują zupełnie inne podejście do kwestii przyjmowania nazwiska męża. Agnieszka (Szulim) zrobiła to od razu, gdyż jak twierdzi:

- Po tylu latach poczułam, że to jest ten moment. Jak chcesz z kimś założyć rodzinę, to chcesz się tak samo nazywać. Bo jest to też część tej rodziny. Z szacunku do swojego męża, to jest fajnie przyjąć jego nazwisko - zwierzała się w Dzień Dobry TVN Woźniak-Starak.

Jak wyglądają argumenty za nieprzyjmowaniem nazwiska męża, przedstawiane przez Katarzynę Warnke?

- Śmialiśmy się, że może Piotrek powinien mienić na Warnke (…), W ogóle nie wiem, z jakiego powodu miałabym zmieniać nazwisko – tylko dlatego, że jestem kobietą? Wydaje mi sie to odebraniem czegoś, pozbawieniem tożsamości, wejściem w jakąś rolę - tłumaczyła aktorka.

Które z przedstawionych argumentów są wam bliższe? Czekamy na opinie w komentarzach pod artykułem!

ZOBACZ: Stramowski i Wanke planują dziecko

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: