ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Katy Perry NAGO promuje Hillary Clinton!

Katy Perry NAGO promuje Hillary Clinton!

28.09.2016, godz. 10:51

Już niebawem wybory prezydenckie w USA. W wielki pojedynku o głosy staną Hillary Clinton i Donald Trump. Żona dawnego prezydenta USA ma wiele zwolenników wśród gwiazd. Jedną z nich jest Katy Perry, która postanowiła się rozebrać dla swojej kandydatki!

Wybory prezydenckie w USA tuż, tuż! W walkę o fotel głowy państwa stanęli Hillary Clinton i Donald Trump. Gwiazda muzyki Katy Perry całym sercem wspiera Clinton. Podczas pierwszej debaty, komentowała zderzenie kandydatów na Twitterze. Aby zachęcić do głosowania na żonę Billa Clintona, Perry postanowiła wziąć udział w krótkim, zabawnym wideo.

Na Twitterze piosenkarki widzimy nagranie, na którym gwiazda zachęca do głosowania. W żartobliwy sposób przekonuje, że to bardzo łatwe. Wystarczy wstać z łóżka i pójść prosto do urny. Nie trzeba nawet przebierać się ze stroju w którym się śpi. Wymienia kolejne typy ubiorów do snu, aż dochodzi do siebie. - Jeśli chodzi o mnie... ja śpię nago! - oznajmia Katy i zrywa z siebie piżamkę w amerykańskie flagi.

Myślicie, że ten śmieszny film zachęci wyborców Trumpa do oddania głosu na Hillary? Jak myślicie? Może w Polsce też przydałyby się tak otwarte gwiazdy z dużym dystansem do siebie, które wspomogły by polityków w skutecznej kampanii wyborczej?

Zobacz: Załóż majtki Orlando!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: