ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kayah ma żal do byłego męża

Kayah ma żal do byłego męża

02.06.2017, godz. 12:08
Kayah i Rinke Rooyens
foto: © AKPA

Kayah w jednym z wywiadów opowiedziała o trudach macierzyństwa. Wokalistka przyznała, że rozpieszcza swojego jedynaka i zawsze liczy się z jego opinią. Zupełnie inaczej do wychowania nastolatka podchodzi Rinke Rooyens, jego ojciec...

Roch Rooyens jest synem wokalistki Kayah (Katarzyna Szczot) i holenderskiego producenta, reżysera i scenarzysty Rinke Rooyensa. 18-latek od zawsze był oczkiem w głowie mamy. - Nigdy nie zapominam go pochwalić, kiedy robi coś dobrze. Nigdy nie lekceważyłam jego zdania tylko dlatego, że jest mniejszym człowiekiem, nigdy nie pomniejszałam jego opinii – zdradziła w rozmowie z "Vivą" piosenkarka.

Przyznała także, że chciała, aby jej pociecha miała wszystko to, czego ona będąc dzieckiem nie mogła dostać. Nic więc dziwnego, że rozpieszczała swojego jedynego syna. Zupełnie inaczej do wychowania Rocha podchodził jego tata – Rinke Rooyens.

- Potrafi być nawet wymagający i surowy. Czasem mam żal, że Roch nie ma u niego taryfy ulgowej i jest "cacy, cacy, buch po glacy", żeby się za dobrze i pewnie nie poczuł – powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: