ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kiedyś grała w "Harrym Potterze", teraz rozebrała się w "Playboyu"! [ZDJĘCIE]

Kiedyś grała w "Harrym Potterze", teraz rozebrała się w "Playboyu"! [ZDJĘCIE]

17.02.2017, godz. 11:49
Scarlett Byrne
foto: Scarlett Byrne/Twitter

Czas szybko leci! Jeszcze niedawno była gwiazdą kultowej serii filmów familijnych opowiadających o przygodach Harry'ego Pottera. Dziś kusi jak rasowa uwodzicielka z okładki "Playboya". Mowa o Scarlett Byrne, która rozebrała się dla magazynu dla panów.

Scarlett Byrne to 26-letnia aktorka, znana głównie z roli Pansy Parkinson w trzech ostatnich częściach "Harry'ego Pottera". Występowała również w popularnym serialu "Pamiętniki wampirów". Byrne o lat związana jest z synem Hugh Hefnrea - Cooperem. Dwa lata temu nawet się zaręczyli. Najwidoczniej Cooperowi Hefnerowi nie przeszkadza, że jego przyszła żona pokaże swe dźwięki całemu światu. Ale w końcu jego ojcem jest założyciel "Playboya".

Właśnie dla tego magazynu aktorka zdecydowała się wziąć udział w rozbieranej sesji. Gołą Byrne będzie można zobaczyć w najnowszym, marcowo-kwietniowym wydaniu amerykańskiego "Playboya". Przedsmak ego, co czeka nas w środku, możemy podziwiać na Instagramie aktorki. - Jestem bardzo dumna z tego, że mogę być częścią marcowo-kwietniowego wydania Playboya - napisała gwiazdka.

Jak Wam się podoba?

Zobacz: Joanna Krupa o porno. "Wolę na żywo!" [GORĄCA GALERIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: