ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kim jest dziennikarka, która miała nękać Bartosiewicz?

Kim jest dziennikarka, która miała nękać Bartosiewicz?

02.11.2016, godz. 10:53

Edyta Bartosiewicz poinformowała na swoim Facebooku, że jest nękana przez dziennikarkę "programu śniadaniowego". Zagroziła, że jeśli uciążliwe zachowanie się nie skończy, poda personalia kobiety. Fani są przerażeni i już mają swoje propozycje, kto nęka gwiazdę.

Edyta Bartosiewicz stwierdziła, że ma dość. i kilkanaście godzin temu opublikowała na Facebooku post, w którym rozprawia się z nękającą ją dziennikarką. - Małgorzato R. z telewizji śniadaniowej pewnej stacji tv. Dostała pani na pewno pismo adwokackie, a jeśli nadal będzie mnie pani nękać, opublikuję pani nazwisko i nazwę stacji - ostrzegła gwiazda.

Fani są zszokowani. - Z pustostanem walczyć trzeba, ale w naszym kraju, to raczej walka z wiatrakami...Kocham Panią - napisał wierny fan. - Mam nadzieję, że sprawa skończy się z korzyścią dla Pani! Trzymam kciuki - napisała wielbicielka talentu gwiazdy. - Nie ma co robić reklamy jakiejś Małgorzacie, chce zaistnieć kosztem innych... - zauważył inny użytkownik portalu.

Są jednak rónież ciekawscy fani artystki, którzy prowadzą śledztwo na własną rękę. W komentarzach wpisują swoje typy. Edyta nawet im odpowiada! - Nazwisko blisko - odpisała jednemu z fanów. - Ty przecież dobrze znasz tę panią - napisała pod komentarzem swojej znajomej. Mamy nadzieję, że mimo wszystko nie dowiemy się kto nęka Bartosiewicz i sprawa wyjaśni się niebawem.

Zobacz: Psychofanka grozi żonie Roberta Janowskiego: "Zabiję ją, zlikwiduję, obleję kwasem"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: