ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest dziewczyna, którą przytulał Rutkowski?

Kim jest dziewczyna, którą przytulał Rutkowski?

20.09.2013, godz. 12:12
PATRYCJA WOJNAROWSKA
Patrycja Wojnarowska powiedziała w rozmowie z se.pl, że marzy o karierze aktorskiej. Ale jak widać ma też świetne warunki, by zostać modelką! foto: Facebook

Wino, uściski i zalotne uśmiechy - tak z boku wyglądał wieczór, który Krzysztof Rutkowski spędził u boku pięknej modelki. Detektyw zarzeka się, że to było "czysto robocze spotkanie". Kogo tak "roboczo" przytulał?

Detektyw popijał wino w towarzystwie Patrycji Wojnarowskiej! Tak, tak, to ta sama gwaizda, która zasłynęła po tym, jak pokazała się z gołą pupą na czerwonym dywanie. Zdjęcia jej wyjątkowo odważnej kreacji długo było hitem internetu. Wtedy zaistniała w showbiznesie.

Wojnarowska ma 22 lata. Skończyła wydział aktorski Szkoły Artystycznej w Krakowie. Na razie zagrała tylko nago w teledysku artysty Martyniana. Częściej pracuje jako modelka, ale marzy jej się kariera piosenkarki.

Czytaj więcej: Patrycja Wojnarowska. Szczęsny: Nie, nie, to nie jest moja dziewczyna!

Młodziutka modelka ma słabość do znanych mężczyzn. Była już dziewczyną Michała Koterskiego, a na celebryckiej imprezie zaistniała jako dziewczyna PiKeja (choć raper szybko wyparł się znajomości z Wojnarowską).

Teraz najwyraźniej próbuje wypromować się na znajomości ze słynnym detektywem. - Po nagraniu Patrycja zaprosiła mnie na lampkę wina - zdradził kulisy ich spotkania Rutkowski.

Zarzeka się, że było to tylko "robocze spotkanie" i nic nie łączy go z piękną dwudziestolatką. Ciekawe co na to, ukochana detektywa, która w listopadzie urodzi mu dziecko?

Zobacz: Rutkowski tuli modelkę... "To było robocze spotkanie" – tłumaczy se.pl

 

 

"Skarlans" w reżyserii Krzysztofa "Gorzkiego" Gorzkiewicza.

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/rutkowski-tuli-modelke-to-bylo-robocze-spotkanie-tlumaczy-sie-sepl_355950.html
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: