ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kim jest imprezowiczka Agata? Chajzer szuka dziewczyny z sobotniego nagrania

Kim jest imprezowiczka Agata? Chajzer szuka dziewczyny z sobotniego nagrania

24.10.2016, godz. 08:14
Agata Śleszycka
Filip Chajzer i imprezowiczka foto: printscreen Facebook

Filip Chajzer i imprezowiczka Agata - właśnie to nagrnie stało się hitem sieci ostatniego tygodnia. Co ciekawe, bohaterka materiału podbiła serca internautów. Kim jest imprezowiczka z materiału Chajzera? Reporter postanowił odnaleźć Agatę. Udało się! Już 24 października dziewczyna wystąpi w Dzień Dobry TVN!

Imprezowiczka Agata z reportażu Filipa Chajzera stała się hitem internetu. Dziewczyna zaczepiona przez reportera Dzień Dobry TVN w sobotę o 8 rano zaczęła tłumaczyć się ze swojego stanu. Przed kamerami przyznała, że jest pijana i, że od kilku dni "jest na mieście". I choć brzmi to dziwnie cała jej rozmowa z Chajzerem została odebrana bardzo pozytywnie. Imprezowiczka używała poprawnej polszczyzny, nie przeklinała, do tego przyznała, że czuje się zażenowana całą sytuacją. To właśnie swoją szczerością skradła serca internautów. Wielu z nich przyznało, że chciałoby z nią poimprezować. Co na to Filip Chajzer? Dziennikarz postanowił odnaleźć dziewczynę.

"Coś mi się wydaję, że bez "human story" o Agacie w #DDTVN się nie obędzie... Dodajmy jej otuchy i trzymajmy kciuki, żeby się zgodziła!" - taki wpis dziennikarz umieścił pod materiałem o rzekomych poszukiwaniach Agaty. Internauci bardzo chcieliby poznać jej historię. Oto kilka wybranych internetowych komentarzy na temat Agaty:

- Dziewczyna jest cool i przede wszystkim ma dystans do siebie i za to wielki plus

- Ale super dziewczyna :) zazdraszczam wyloozowania :) boooshe to jest młodość

- Pokochałam tą dziewczynę naprawdę więcej takich pozytywnych ludzi nam potrzeba

- Miło popatrzec na tak uśmiechnięta i umiejąca sie bawić dziewczynę. Gratuluje jej takiej klasy po pijaku i dystansu do siebie

W końcu się udało! Filip Chajzer odnalazł dziewczynę. Kim jest pijana imprezowiczka? To Agata Śleszycka, 24-latka z barwną karierę zawodową na koncie. Dziewczyna pracowała m.in. w Teatrze Wielkim i agencji PR. Pasją Agaty Śleszyckiej jest internet, oglądała na nim filmy jeszcze przed erą YouTube. Chajzer zapytał dziewczynę o reakcję rodziców na sobotnie nagrnie. Czy byli źli?

- Mama nie była, zaś tata jest zachwycony, liczy liczbę wyświetleń - wyznała Agata.

Druga rozmowa Chajzera z imprezowiczką odbyła się nie w studiu TVN, a "na mieście", czyli przy Hali Koszyki.

ZOBACZ: Filip Chajzer rozmawia z pijaną imprezowiczką! Nagranie jest hitem sieci!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: