ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Joanna Dunikowska, gwiazda Nowej TV?

Kim jest Joanna Dunikowska, gwiazda Nowej TV?

25.10.2016, godz. 10:57
NOWA TV: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska
NOWA TV: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska foto:

Już 9 listopada w polskich domach pojawi się Nowa TV - czyli telewizja skierowana dla wszystkich rodzin. W ramówce stacji nie zabraknie filmów fabularnych, rozrywkowych oraz informacyjnych. Ciekawie zapowiadają się również programy publicystyczne, które poprawdzą znane dziennikarskie osobistości. Jedną z nich jest Joanna Dunikowska, dziennikarka wcześniej związana z TVP Info.

Nowa TV, która rozpocznie swoje nadawanie już 9 listopada, swoją ofertę kieruje do wszystkich telewidzów. W ramówce stacji coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci filmów, a także ci, którzy lubią spędzić czas przed telewizorem oglądając programy rozrywkowe. Nowa TV to także ciekawe serwisy informacyjne z każdego zakątka Polski oraz ciekawe programy publicystyczne, które poprowdzą gwiazdy dziennikarstwa. Jedną z nich jest Joanna Dunikowska. Pracę w telewizji rozpoczynała w programie „Czarno na białym” w TVN24. Później jako reporterka programu Tomasza Sekielskiego „Po prostu” przygotowywała reportaże o tematyce społecznej i medycznej. Do niedawna związana z TVP Info, gdzie relacjonowała bieżące wydarzenia polityczne i społeczne.

Jak będzie Nowa TV?

- Po pierwsze, chcemy, by nasi widzowie odpoczywali i dobrze bawili się, oglądając NOWĄ TV. Po drugie, zależy nam na tym, żeby każdego dnia byli na bieżąco z wydarzeniami, które mogą mieć wpływ na ich życie. W ramówce NOWEJ TV znajdą się propozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Nikogo nie chcemy wyróżniać, ale też nikogo nie pomijamy. Nasza telewizja jest jak lunapark, w którym każda rodzina i każdy jej członek spędzi fantastyczne chwile. Chwile radości, silnych emocji i niepohamowanego śmiech - powiedział Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy Nowej TV.

 

Jak odbierać NOWA TV:

Dzwoń 22 102 60 60

Pisz jakodbierac@nowa.tv

Sprawdź: www.nova.tv

ZOBACZ: Tylko u nas! Beata Tadla mówi o nowej pracy

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: