ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Kasia Sawczuk, która odpadła z Tańca z Gwiazdami? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kim jest Kasia Sawczuk, która odpadła z Tańca z Gwiazdami? [ZDJĘCIA, WIDEO]

04.03.2017, godz. 11:15
Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami foto: AKPA

Po dlugim czasie prób i przygotowań w końcu wczoraj, 3 marca mogliśmy pierwszy raz obejrzeć zmagania gwiazd w Tańcu z Gwiazdami na scenie na żywo. Jak się okazało, to był pierwszy i ostatni taki występ dla Kasi Sawczuk, bo to właśnie ona odpadła z programu. A kim jest Kasia Sawczuk?

Kasia Sawczuk to młodziutka, bo 20-letnia aktorka, znana nam z ekranu telewizora. W jej dorobku znajdziemy występy w serialach: "Pierwsza miłość", "Czas honoru", "Barwy szczęścia", "Na noże", czy też hit ubiegłej jesieni "Belfer", gdzie występowała u boku Macieja Stuhra. Oprócz ról serialowych mogliśmy ją ogladać w większych, kinowych produkcjach - "Córki dancingu" z Magdaleną Cielecką i Kingą Preis oraz wielokrotnie nagradzane i szeroko doceniane "Miasto 44".

W "Tańcu z Gwiazami" Kasia zatańczyła z Wojtkiem Jeschke. Za zatańczenie tango otrzymali łącznie 29 punktów. Para jednak najwyraźniej nie przypadła do gustu widzom, którzy wybrali innych uczestników. Kasia Sawczuk odpadła w pierwszym odcinku 7. edycji programu.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 2017, odc. 1. Kasia Sawczuk odpadła z Tańca z Gwiazdami!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: