ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

11.10.2016, godz. 16:05
Agnieszka Chylińska
foto: © AKPA

Agnieszka Chylińska nigdy nie lubiła mówić o swoim prywatnym życiu. Jednak w ostatnio dała do zrozumienia, że znalazła się na życiowym zakręcie. W mediach pojawiły się doniesienia o rozwodzie artystki. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie dwa małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Krzysztof Krysiak, z którym rozwiodła się po roku. Po raz drugi artystka wyszła za mąż w 2012 roku za Marka, wieloletniego partnera, z którym ma trójkę dzieci (Ryszard, Estera, Krystyna). Chylińska nie lubi opowiadać o prywatnym życiu. I choć ostatnio wspominała, że znalazła się na życiowym zakręcie, to jednak zapytana przez Jarosława Kuźniara o rozwód nie udziela ostatecznej odpowiedzi. Kim jest aktualny mąż Agnieszki Chylińskiej? W mediach nie znajdziemy wielu informacji na jego temat. Wiadomo, że ma na imię Marek i ma romskie korzenie. Para poznała się w Petersburgu, tuż po tym, jak Chylińska odeszła z O.N.A. To nie był łatwy czas dla artystki, ale w przeczekaniu ciężkich chwil pomogła jej miłość.

- W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie, czego w ogóle chcę - tłumaczyła kilka lat temu w wywiadzie dla magazynu Pani.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: