ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Natalia Przybysz. Rodzina piosenkarki to nie tylko siostra

Kim jest Natalia Przybysz. Rodzina piosenkarki to nie tylko siostra

24.10.2016, godz. 11:23
Natalia Przybysz
foto: AKPA

Kim jest Natalia Przybysz? Piosenkarka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Ma kochającego męża. Muzyka to jej pasja, jednak występy na scenie nie są jej jedynym zajęciem. Przypominamy nieznane fakty z życia wokalistki zespołu Sistars

Kim jest Natalia Przybysz? Piosenkarka zaistniała na rynku muzycznym w 2003 roku. To właśnie wtedy ukazała się piosenka "Siła sióstr", nagrana przez zespół Sistars, którego była założycielką i wokalistką. Przypomnijmy, że w zespole Sistars występowała w duecie z siostrą Pauliną Przybysz. Zespół dwukrotnie otrzymał nagrodę MTV Europe Music Awards, dla najlepszego polskiego wykonawcy. W 2006 roku Natalia Przybysz rozpoczęła solową działalność artystyczną. Do tej pory wydała aż cztery albumy. Jej ostatnia płyta "Prąd" zadebiutowała w listopadzie 2014 roku. Krążek uzyskał status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

O piosenkarce zrobiło się głośno również przy okazji jej wyznania w "Wysokich Obcasach". Wokalistka przyznała w nim, że w 2015 roku dokonała aborcji trzeciego dziecka. Jak wygląda prywatne życie Natalii Przybysz? Mąż wokalistki to Wojciech Zagórski. Natalia Przybysz jest mamą 6-letniej Anieli i 4-letniego Jeremiego. Niewiele osób wie, że piosenkarka wraz z mężem otworzyła w 2014 roku salon urody. Oprócz zabiegów na ciało, klientki lokalu mogą znaleźć w nim inspiracje do rozwoju duchowego. Czytanie książek, spotkania z psychologami rozwoju - to stały element salonu urody Natalii Przybysz i jej męża.

ZOBACZ: Szokujące wyznanie Natalii Przybysz. Dokonała aborcji, bo miała za mało miejsca w mieszkaniu

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: