ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Patryk Pniewski, uczestnik Tańca z gwiazdami?

Kim jest Patryk Pniewski, uczestnik Tańca z gwiazdami?

28.07.2015, godz. 12:00
Patryk Pniewski
Patryk Pniewski foto: © AKPA

Jest bardzo młody i przystojny. Serca fanów zdobył grając Krystiana w serialu pierwsza miłość. Już jesienią aktor wystąpi w 4 edycji polsatowskiego show „Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami”. Kim jest Patryk Pniewski, idol nastolatek?

 

Rzesze fanów młody aktor zdobył grając Krystiana w „Pierwszej miłości”. Patryk Pniewski wystąpił również w serialu „Galeria”, a także „Komisarz Alex” wcielając się w rolę Jaśka. Pniewski zagrał także w krótkometrażowym filmie „To tylko komedia”, oraz wystąpił na deskach Teatru Capitol we Wrocławiu w spektaklu „Joplin”. Obecnie jest w trakcie kręcenia scen do serialu „Belfer”, w którym wystąpi u boku Macieja Stuhra. Emisja serialu w Canal Plus planowana jest na jesień 2016 r. Kariera Pniewskiego, studenta Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu nabiera rozpędu. Już niebawem Pniewski wystąpi w popularnym tanecznym show w telewizji Polsat. Fanki młodego aktora są przekonane, że ich idol wygra. „ Już zbieram kasę na sms-y”, „Będziemy głosować”, „Wygrasz to! Trzymamy kciuki” - piszą fani na Facebooku.

Pniewski ma 24 lata i jest bardzo popularny wśród młodzieży. Niektórzy zauważyli w nim zagrożenie dla popularności Dawida Kwiatkowskiego. Okazuje się jednak, że panowie na co dzień się przyjaźnią. Pniewski nie czuje się gwiazdą, a udział w tańcu z gwiazdami traktuje jako wielkie wyzwanie i przygodę.

„Pamiętajcie, że tez jestem człowiekiem, mam uczucia i nie uważam się za „gwiazdę”. Do gwiazdy bardzo mi daleko, dopiero co kończę studia, wszystko dzieje się bardzo szybko, jestem na początku swojej drogi wiec mam nadzieje, że widzowie mnie zaakceptują, dadzą szansę... i będziemy się wspólnie wszyscy dobrze bawić... „ napisał młody aktor na Facebooku, tym samym potwierdzają udział w 4 edycji programu „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Pierwsze odcinki już za kilka tygodni.

Zobacz: Dominika Tajner dziękuje Super Expressowi za publikację

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: