ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Pippa Middleton? Co ją łączy z księżną Kate?

Kim jest Pippa Middleton? Co ją łączy z księżną Kate?

17.07.2017, godz. 13:19
Książe Harry Pippa Middleton
Książe Harry Pippa Middleton foto:

Pippa Middleton jest młodszą siostrą księżnej Kate i szwagierką księcia Williama. Zasłynęła na ślubie swojej siostry. Ubrana w długą i obcisłą suknię przyciągnęła wzrok wszystkich swoimi pośladkami, które do dziś są uważane za idealne.

33-letnia Pippa Middleton popularnością dorównuje swojej starszej o 2 lata siostrze - księżnej Kate. Świat zwrócił na nią uwagę (a właściwie na jej pupę) już na ślubie książęcej pary i od tej pory mówiło się, że Pippa zrobi oszałamiająca karierę. W kwietniu 2012 roku tygodnik "Time" umieścił ją, wraz z siostrą, na liście 100 najbardziej wpływowych osób świata.

Pippa Middleton jest absolwentką studiów na kierunku literatury angielskiej na Uniwersytecie w Edynburgu. Plotkowano, że siostra księżnej Kate zostanie kolejną gwiazdą brytyjskiej telewizji. Pippa Middleton nie zdecydowała się jednak na karierę w mediach. Postanowiła spróbować swoich sił w świecie mody i współpracowała z marką Tabitha Webb. Siostra księżnej Kate zaprojektowała kobiecą sukienkę w modny wzór kwiatów i apaszkę z identycznym nadrukiem.

Pippa Middleton w maju poślubiła miliardera Jamesa Metthewsa. Przyjęcie odbyło się w rezydencji Middletonów, zaproszono na nie 350 gości. Uwagę fotografów przykuwała nie tylko radosna młoda para, ale i znakomici goście, w tym Kate z mężem i dziećmi, księżniczką Charlotte (2 l.) oraz księciem Georgem (4 l.), które sypały kwiecie pod stopy zjawiskowej Pippy.

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: