ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest ReZigiusz - nowy prowadzący The Brain

Kim jest ReZigiusz - nowy prowadzący The Brain

26.07.2017, godz. 09:41
Rezigiusz
foto: Facebook

Z programu The Brain odchodzi Mariusz Pudzianowski. Zastąpi go... YouTuber ReZiugiusz! Kim jest i co osiągnął nowy juror show?

Rezigiusz, właściwie Remigiusz Wierzgoń, pochodzi z Wodzisławia Śląskiego. Jego kanał na YouTube subskrybuje ponad 1,5 miliona osób, a profil na Facebooku lubi ponad milion użytkowników. Jakiś czas temu, dokładnie podczas jesiennej edycji The Voice of Poland w 2015 roku, pokazywał na swoim kanale kulisy programu. - Wiele osób zastanawiało się, czy będę śpiewał, czy będę trenerem, czy może jeszcze kim innym. Jestem tam sobą. Nie muszę nikogo grać, nie jestem aktorem, tylko youtuberem. Mam okazję pokazać ludziom co ciekawego dzieje się w programie i jak on powstaje - opisywał swoje zadanie jeszcze przed emisją show w Pytaniu na Śniadanie.

Teraz 21-letni Rezigiusz będzie jurorem w show The Brain 2, który zostanie wyemitowany jesienią. - Jest to nietypowy program jak na polskie realia, który na własne oczy pozwala nam zobaczyć to, co wydaje się niemożliwe. Niepowtarzalne zdolności i odwaga uczestników do podążenia inną od wszystkich ścieżką jest mi tak naprawdę bliska. Gdy 8 lat temu zaczynałem przygodę z YouTubem nie było to jeszcze popularne, a ludzie widząc nastolatka mówiącego w plenerze do kamery po prostu się śmiali. Było to wtedy coś nietypowego, ale na tyle, by zaciekawiać wszystkich dookoła - opowiada Rezigiusz w rozmowie z wirtualnemedia.pl

Zobacz: Mąż Justyny Steczkowskiej pierwszy raz o chorobie nowotworowej

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: