ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Robert Śmigielski, ukochany Weroniki Rosati i ojciec jej dziecka?

Kim jest Robert Śmigielski, ukochany Weroniki Rosati i ojciec jej dziecka?

21.07.2017, godz. 12:09
WERONIKA ROSATI Z PARTNEREM - ORŁY 2017
WERONIKA ROSATI Z PARTNEREM - ORŁY 2017 foto:

Weronika Rosati jest w ciąży! Szczęśliwą wiadomość potwierdziła menażdżerka aktorki, a ona sama opublikowała w Internecie wymowne zdjęcie. Partnerem Rosati jest, sporo od niej starszy, lekarz ortopeda - Robert Śmigielski. Kim jest, co o nim wiemy?

Ukochany Weroniki Rosati i ojciec jej dziecka, to znany i ceniony ortopeda. Informację o ciąży aktorki potwierdziła jej menadżerka:  - To prawda. Weronika Rosati i Robert Śmigielski spodziewają się swojego pierwszego dziecka - powiedziała w rozmowie z "Plejadą" Gabriela Piekarniak. Pierwsze pogłoski o miłości Roberta Śmigielskiego i Weroniki Rosati pojawiły się wiosną zeszłego roku. Okazało się, że wielkie uczucie do przystojnego lekarza spadło na nią nagle i niespodziewanie: - Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - donosiła wówczas jedna z gazet.

Kim jest Śmigielski i co o nim wiemy?

To lekarz, który współpracuje z najlepszymi polskimi sportowcami, m.in. z narciarką Justyną  Kowalczyk, ale też naszymi lekkoatletami. W zeszłym roku Śmigielski poleciał na olimpiadę w Rio, by opiekować się naszą kadrą, w tym Anitą Włodarczyk. To jemy dziękowała po zdobyciu medalu młociarka: - Muszę teraz podziękować (...) doktorowi Śmigielskiemu,(...) To jest mój sztab, który mnie przygotował. Robert Śmigielski jest też wykładowcą, występuje na międzynarodowych konferencjach, pojawia się w programach śniadaniowych. Prywatnie o Śmigielskim wiadomo, że ma już dzieci, i to czworo. A teraz na świecie powita kolejną pociechę.

Zobacz: Weronika Rosati jest W CIĄŻY!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: