ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kim jest Tomasz Tylicki - partner Joanny Racewicz w "Pytaniu na śniadanie"

Kim jest Tomasz Tylicki - partner Joanny Racewicz w "Pytaniu na śniadanie"

01.08.2016, godz. 10:58
Tomasz Tylicki
foto: © AKPA

Joanna Racewicz wraca do pracy w TVP, a tam czeka na nią nowy partner - Tomasz Tylicki. Kim jest nowy prowadzący "Pytania na śniadanie", którego już niedługo będziemy mogli oglądać u boku Racewicz?

Tomasz Tylicki od sierpnia 2016 roku zadebiutuje w "Pytaniu na śniadanie" w roli prowadzącego. TVP wyznaczyła go na oficjalnego partnera Joanny Racewicz, która po kilkumiesięcznej przerwie wraca do Telewizji Polskiej. O ile postać dziennikarki jest już dobrze znana widzom (do marca 2016 roku prowadziła m.in. "Panoramę"), o tyle nazwisko Tylickiego wciąż może wydawać się nieznane. Kim jest Tomasz Tylicki? Partner Joanny Racewicz w "Pytaniu na śniadanie" od lat związany jest z TVP2.  W „Pytaniu na Śniadanie” od dawna pełni funkcję stałego reporterem realizującego wejść live w programie (np. "Wiosna w polu z rabarbarem" z wiosennej ramówki). Dawniej związany z programami takimi jak Zoom na miasto w Polsat Cafe czy Rytm Miasta w TVN Warszawa, gościnnie pojawiał się także w Dzień Dobry TVN czy TVN24. Jego przygoda z dziennikarstwem zaczęła się w TVP Olsztyn, gdzie był reporterem.

Joanna Racewicz, partnerka Tylickiego w "Pytaniu na śniadanie", ukończyła polonistykę i studia podyplomowe na Wydziale Dziennikarstwa UW. Na początku swojej kariery współpracowała m.in. z zamojskim oddziałem RMF FM. W latach 1999–2006 pracowała w „Panoramie” (TVP2). Od marca 2007 do 2010 roku była dziennikarką TVN prowadzącą cykl „Dom otwarty” w programie „Dzień Dobry TVN”, z kolei w TVN Style współprowadziła program „Sekrety Mądrej Niani”. Do „Panoramy” wróciła w 2011 roku, gdzie pracowała do końca marca br. Na antenie TVP2 prowadziła też magazyn „Reporter Polski” oraz „Autorski Przegląd Prasy” w „Pytaniu na śniadanie”. Obecnie jest jedną z prowadzących magazyn „Polonia 24” w TVP Polonia.

ZOBACZ: Joanna Racewicz o zwolnieniu z TVP: "Zabolało. Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: