ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kim Kardashian demaskuje kłamstwo Taylor Swift! [WIDEO]

Kim Kardashian demaskuje kłamstwo Taylor Swift! [WIDEO]

18.07.2016, godz. 11:02

Jakiś czas temu ukochany Kim Kardashian, Kanye West wydał piosenkę, na której rapuje, że "czuje się, jakby uprawiał seks z Taylor Swift". Piosenkarka była oburzona i stwierdziła, że West zrobił to bez jej zgody. Kardashian opublikowała jednak dowód, że Swift kłamie!

Kanye West niedawno wydał sławetną piosenkę "Famous". Zarapował w niej, że "czuje się, jakby uprawiał seks z Taylor Swift". Na reakcje piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Natychmiast zarzuciła raperowi, że obrażające ją słowa znalazły się w utworze bez jej zgody. Kim Kardashian twierdziła jednak, że ma dowód na to, iż Taylor kłamie, by zrobić zamieszanie w okół swojej osoby.

Po miesiącu zdecydowała się zamieścić w Internecie wideo, które zdają się potwierdzać, że ma rację. Na nagraniach widzimy jak Kanye dzwoni do Taylor i cytuje kontrowersyjny fragment utworu, a piosenkarka zgadza się, na użycie kontrowersyjnego stwierdzenia.

- "Wciąż mógłbym uprawiać seks z Taylor?"  - zaśmiała się gwiazda i stwierdziła, że z ust Westa, to właściwie komplement. Kanye tłumaczył Taylor, że zależy mu na podtrzymaniu ich przyjaźni, dlatego zadzwonił i zapytał o zgodę. - Naprawdę doceniam to, że mi o tym mówisz, to bardzo miłe. Chapeau bas - odparła Swift - Nigdy nie spodziewałabym się, że opowiesz mi o wersie swojej piosenki - wyznała.

Taylor Swift znów się oberwało. Jak myslicie? Po co kłamała?

Zobacz: Fergie i Kim Kardashian kąpią się w mleku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: