ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kolejny ślub w polskim show-biznesie? Kiedy Kinga Rusin ponownie wyjdzie za mąż?

Kolejny ślub w polskim show-biznesie? Kiedy Kinga Rusin ponownie wyjdzie za mąż?

17.11.2016, godz. 11:30
Kinga Rusin, Marek Kujawa
foto: AKPA

Ostatnio coraz więcej gwiazd decyduje się na ślub. Czyżby do ich grona miała dołączyć również Kinga Rusin, która od lat związana jest z Markiem Kujawą? Parę dopingują córki dziennikarki.

Ostatnio coraz więcej gwiazd decyduje się na ślub. Czyżby do ich grona, w niedługim czasie, miała dołączyć również Kinga Rusin? Dziennikarka od kilku lat jest w związku z Markiem Kujawą. Choć początki ich znajomości nie wróżyły wielkiej miłości, obecnie para jest bardzo szczęśliwa. Co więcej, córki Rusin bardzo im dopingują i namawiają mamę na ślub. Czy za ich namową dziennikarka kolejny raz wyjdzie za mąż?

Kinga Rusin i Marek Kujawa poznali się na wakacjach. Jednak ich znajomość przerodziła się w miłość dopiero po powrocie z urlopu. Zobacz, co dziennikarka powiedziała o swoim ukochanym.

- Jest szarmancki, ciepły i serdeczny. To osoba, która potrafi spojrzeć na wszystko w jasnych barwach (…) Jest przy mnie ktoś, kto ma ochotę mnie wysłuchać, wspiera mnie i docenia, cały czas motywuje do działania - wyznaje Rusin w rozmowie z Na żywo.

Marek zdobył nie tylko serce Kingi, ale również przychylność jej córek. Zarówno Pola jak i Iga bardzo go lubią i zdaniem znajomej rodziny, chciałyby żeby został mężem ich mamy. - Iga i Pola bardzo lubią Marka. Dały matce do zrozumienia, że chciałyby by został ich ojczymem -powiedziała znajoma rodziny.

Jak myślicie, czy Kinga Rusin i Marek Kujawa zdecydują się w końcu na ślub?

Zobacz: Sebastian Karpiel-Bułecka lubi samotność

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: