ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Komik Ani Mru Mru wywinął się komornikowi. Sprytne zagranie

Komik Ani Mru Mru wywinął się komornikowi. Sprytne zagranie

27.10.2016, godz. 10:21
Ani Mru Mru Michał Wójcik
Michał Wójcik foto:

Gwiazda kabaretu Ani Mru Mru ma sporo za uszami! Okazuje się, że Michał Wójcik nie tylko zdradzał swoją żonę oraz ukrywał przed nią dzieci spłodzone z kochankami, ale również ma spore długi. Komikowi udało się jednak wywinąć z rąk komornika. Jak to zrobił?

Kiedyś Michała Wójcika kochała cała Polska. Był najśmieszniejszym członkiem kabaretu Ani Mru Mru i to on był w głównej mierze odpowiedzialny za sukces formacji. Niestety kiedy prawda o życiu Wojcika wyszła na jaw, częściej mówi się o jego oszustwach, niż wspomina zabawne skecze. Po raz pierwszy o Wójciku zrobiło się głośno, kiedy była żona odkryła na telefonie miłosne harce z kochanką. Okazało się również, że komik ma 3 dzieci z nieprawego łoża z różnymi kobietami!

Zobacz: Burzliwe życie erotyczne Michała Wójcika!

To jednak nie koniec grzechów Wojcika. Okazało się, że ma długi wobec byłej żony oraz urzędu skarbowego. Kiedy do drzwi komika zapukał komornik... ten odesłał go do menadżera kabaretu. - To prawda, że jako pracodawca Michała jestem zobligowany do regulowania tych świadczeń i trochę przykro mi, że zostałem w tę sytuację wplątany - żali się na łamach "Na żywo" Artur Korgul. Przeciwko Wójcikowi troczyło się 6 spraw komorniczych. Gwiazdorowi udało się jednak odroczyć utratę lokum. - Licytacja się nie odbyła. Nowego terminu jeszcze nie wyznaczyliśmy, ale stanie się to w najbliższym czasie - zapowiada Krzysztof Łuczyszna z Kancelarii Komornika Sądowego w Krakowie.

Zobacz: Niewierny Michał Wójcik promuje kochankę i syna

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: