ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Konflikt Wojewódzkiego i Rozenek to PODPUCHA?

Konflikt Wojewódzkiego i Rozenek to PODPUCHA?

14.10.2016, godz. 12:36
Wojewódzki, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
foto: Fotomontaż AKPA

Kuba Wojewódzki wszedł na ścieżkę wojenną z Małgorzatą Rozeneki Radosławem Majdanem. W jednym z wywiadów ostro skomentował zachowanie celebrytki. Rozpętała się burza. Rozenek zapowiedziała, że sprawa trafi do sądu. Czy publiczne kłótnie gwiazd TVN to przypadkiem nie kolejna prowokacja showmana?

Kuba Wojewódzki niepochlebnie wypowiedział się na temat Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w ostatnim wywiadzie dla Playboya. - Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę - powiedział popularny showman. Rozenek zapowiedziała, że sprawa trafi do sądu. Wielu obserwatorów polskiego show-biznesu twierdzi, że to odwet za ostre słowa świeżo upieczonego małżeństwa na temat Renaty Kaczoruk. Ukochana Wojewódzkiego występuje w tym samym show, co Rozenek i Majdan, czyli Azji Express.

Biorąc jednak pod uwagę charakter Wojewódzkiego, można podejrzewać, że sprawa nie jest wcale taka prosta. W końcu dziennikarz niejednokrotnie puszczał plotki na swój temat, by zadrwić sobie z nieprofesjonalnych dziennikarzy i żadnej sensacji tłuszczy. Przyznaje się zresztą do tego w wywiadzie dla Palyboya. Poza tym całkiem niedawno oszukał całą Polskę, że wziął ślub z Kaczoruk, a tak naprawdę była to cześć akcji marketingowej sieci telefonii komórkowej.

Może tym razem chodzi o to samo? Może gwiazdy umówiły się na publiczne pranie brudów, żeby podnieść swoją popularność. A może to kolejna akcja marketingowa jakiejś firmy, która podpisała umowę z Wojewódzkim i duetem Majdan-Rozenek? A może po prostu nie lubi, kiedy ktoś obraża jego ukochaną i broni jej jak lew? Jak myślicie? Jaka jest prawda?

Zobacz: Wojewódzki o Azja Express: "wyszedł azjatycki Big Brother... Karykatura formatu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: