ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kora nakręci film o swoim piesku?

Kora nakręci film o swoim piesku?

25.07.2016, godz. 12:03
Kora z Ramonką
foto: © AKPA

Kora uwieczni losy burzliwego życia swojej suczki Ramonki? W mediach pojawiła się informacja o tym, że piosenkarka poszukuje uzdolnionego aktorsko psa, który odzwierciedli naturę Ramonki w filmie

Kora nakręci film o Ramonce? Piosenkarka, po tym jak Polsat nie zdecydował się na kolejną edycję "Must Be The Music", ma wiele wolnego czasu. Jak sugeruje dziennik "Fakt" Kora postanowiła wykorzystać wolne chwile na realizację swoich oryginalnych pomysłów artystycznych. Przy pomocy przyjaciół chce nakręcić film o Ramonie - białej suczce, która często towarzyszy jej na oficjalnych imprezach. Przypomnijmy, że suczka Kory ma naprawdę burzliwy życiorys. Największą aferą z jej udziałem była paczka z marihuaną, przez którą to piosenkarka miała spore problemy. Co więcej Ramona przeżyła również aresztowanie w Meksyku.

Film o Ramonce niestety zostanie nakręcony bez jej udziału. Suczka jest już stara i traci wzrok. - Kora z pomocą swoich przyjaciół, którzy będą kręcić ten film, szuka teraz uzdolnionego aktorsko psa, który idealnie odzwierciedli naturę Ramonki - ujawnia w Fakcie osoba z otoczenia piosenkarki. - Piesek, który wcieli się w Ramonkę, musi czuć się jak ryba w wodzie przed kamerą. Ale przede wszystkim musi poczuć więź z Korą.

ZOBACZ: Rozgoryczona Kora: Traktują mnie gorzej niż Rumunkę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: