ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kora pali SKRĘTA na trawie

Kora pali SKRĘTA na trawie

24.08.2016, godz. 02:00
KORA  JACKOWSKA, KAMIL SIPOWICZ_1PUBL
KORA JACKOWSKA, KAMIL SIPOWICZ foto:

Kora (65 l.) ma powody do radości. Już od 1 września NFZ będzie refundować jej lek na raka. Piosenkarka nie będzie musiała wydawać 24 tys. zł miesięcznie. Sam nowotwór też został pokonany, więc artystka nie musi się martwić o prawne losy medycznej marihuany, która pomaga w walce z chorobą. W tak pięknych okolicznościach może oddać się już relaksowi. Ot, choćby pociągnąć dymka na trawce.

Roztocze, okolice Szczebrzeszyna. Tam Kora i jej mąż Kamil Sipowicz (63 l.) mają swoje ranczo. Co jakiś czas opuszczają jednak głuszę i ruszają do miasta. Tak było i ostatnio. Widać, że piosenkarka wraca do formy. Ba, nawet pozwala sobie na dymka. A przecież przed dwoma laty udało się jej pokonać i nałóg.

- Jeżeli chodzi o zdrowie Olgi, to wszystko jest bardzo dobrze, świetnie się czuje. To nie zasługa diety, po prostu mieszkamy tu, na Roztoczu. Czyste powietrze, czysta woda, słońce, praca w jednym i drugim ogródku, czyli po prostu naturalne, spokojne życie z daleka od cywilizacji - wylicza Kamil Sipowicz.

Jako iż Kora w tym roku nie ma na głowie show "Must Be The Music. Tylko muzyka" i ciągle nie koncertuje, zajęła się działalnością literacką. Już 6 września odwiedzi rodzinny Kraków.

- Jesteśmy skupieni na życiu na wsi i promocji książki. Na razie nie myślimy o pracy, relaksujemy się i dochodzimy do zdrowia - podsumowuje Sipowicz w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz: Antek Królikowski spotyka się z Macademian Girl

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: