ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Korwin-Piotrowska krytykuje Kukiza: "Myślisz, że nic cię nie zdziwi, ale wtedy pisze na fejsie Kukiz"

Korwin-Piotrowska krytykuje Kukiza: "Myślisz, że nic cię nie zdziwi, ale wtedy pisze na fejsie Kukiz"

12.09.2016, godz. 09:18

Paweł Kukiz zamieścił na swoim Facebooku karygodny wpis z okazji rocznicy zamachu na wieże WTC w Nowym Jorku. Wielu internautów było oburzonych zachowaniem posła. Do krytyki byłego muzyka dołączyła Karolina Korwin Piotrowska. Co napisała o Kukizie?

11 września Amerykanie na nowo przeżywali narodową tragedię, która wydarzyła się 15 lat temu. Paweł Kukiz jak zwykle popisał się nietaktem i umieścił niestosowny wpis na Facebooku z okazji tego wydarzenia. - 11 września... 15 lat temu... Pierwszy desant "imigrantów"... - napisał Kukiz pod zdjęciem przedstawiającym atak na WTC. Wielu internautów skrytykowało postawę posła.

Byłego muzyka wykpiła również ekspertka od gwiazd, Karolina Korwin Piotrowska. - Tak, to jest ta chwila, kiedy myślisz, że nic już cie w Polandzie nie zdziwi, ale wtedy pisze na fejsie Kukiz - czytamy na profilu Korwin Piotrowskiej. Paweł Kukiz po raz kolejny pokazał swoją niewiedzę. Terroryści, którzy zaatakowali WTC nie byli imigrantami. Poza tym USA to kraj złożony głównie z imigrantów. Chyba, że to tylko populistyczna zagrywka posła Kukiz'15.

Zobacz: Gojdź uderza w Korwin Piotrowską: "Uważałem ciebie za osobę, która ma coś pod deklem!"

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: