ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Korwin-Piotrowska o Lewandowskim: On jest naprawdę fajny, trudno się w nim nie kochać

Korwin-Piotrowska o Lewandowskim: On jest naprawdę fajny, trudno się w nim nie kochać

21.05.2017, godz. 19:42
Karolina Korwin Piotrowska
foto: © AKPA

Karolina Korwin-Piotrowska lubi oceniać polskie gwiazdy. Zawsze ma coś do powiedzenia na temat celebrytów: piosenkarzy czy aktorów. Ale ostatnio została zapytana o opinię na temat piłkarzy. Dziennikarka przyznała, że jej ulubionym zawodnikiem piłki nożnej jest oczywiście Robert Lewandowski. Dlaczego? Odpowiedź Korwin-Piotrowskiej zaskakuje.

Korwin-Piotrowska słynie z mocnych komentarzy i tego, że nie boi się powiedzieć o gwiazdach tego, co myśli. Dziennikarka zapytana przez party.pl o ulubionego piłkarza bez zastanowienia wskazała Roberta Lewandowskiego. Kochanego przez Polaków piłkarza Korwin-Piotrowska usytuowała wśród najfajniejszych polskich celebrytów. - Uważam, że to jeden z najfajniejszych polskich celebrytów, nie tylko sportowych. Cała jego rodzina, to jak on się przedstawia mediom, to jak siebie sprzedaje, bo on siebie sprzedaje, ale robi to w niesłychanie umiejętny, kulturalny i fajny sposób. On jest naprawdę fajny, trudno się w nim nie kochać - powiedziała dziennikarka.

Korwin-Piotrowska jeszcze nie miała okazji, by spotkać się z Lewandowskim i go poznać. Jednak jak szczerze wyznała, gdyby miało dojść do takiego spotkania, to nie mogłaby spokojnie zasnąć: - Bardzo chciałabym go poznać, nie miałam okazji. Przed spotkaniem z Lewandowskim nie spałabym całą noc. To jest inteligentny koleś, to ktoś kto ma też w głowie poukładane i pokazuje, że żeby być dobrym piłkarze, w ogóle sportowcem, człowiekiem to trzeba mieć w głowie poukładane i mieć fajne serce. Myślę, że on taki jest - chwaliła pod niebiosa męża Ani Lewandowskiej i ojca malutkiej Klary.

Zobacz: Zenek Martyniuk zaśpiewa na festiwalu w Opolu!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: