ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Korwin Piotrowska o premierze "Smoleńska". "Pozostał straszny i niezasłużony niesmak"

Korwin Piotrowska o premierze "Smoleńska". "Pozostał straszny i niezasłużony niesmak"

08.09.2016, godz. 13:17
Karolina Korwin Piotrowska
foto: © AKPA

Karolina Korwin Piotrowska dorzuciła swoje trzy grosze do komentarzy premiery filmu "Smoleńsk". Nie obyło się bez wytykania lansu na ściance. Jednak najostrzejszy zarzut padł pod adresem polityków. "Strona, która uczyniła z katastrofy swoją religię, zrobiła z niej odpustowy, żenujący i tani cyrk".

Obok premiery filmu "Smoleńsk" nie dało się przejść obojętnie. Głos w sprawie postanowiła zabrać Karolina Korwin Piotrowska, która opisała swoje uczucia po zamkniętej dla dziennikarzy premierze dzieła Krauzego. Wrażenia, które ma dziennikarka można zawrzeć w jednym słowie "niesmak". Skąd tak ostra ocena? Zdaniem Korwin Piotrowskiej stworzenie filmu o "Smoleńsku" odbyło zbyt wcześnie.

- I za wcześnie jest na żenujący, kojarzący się z tanim cekinem, wypchanymi ustami i biustem oraz ustami jak parówki lansem na celebryckich ściankach, nawet w wykonaniu zadowolonych celebrytów nowej, jedynie słusznej i uświęconej władzy - napisała na swoim blogu dziennikarka. - Kiedy więc widzę jedną panią z nóżką wygiętą i druga panią z dekoltem przykrytym koroneczką oraz panią, która jest tubą propagandową nowej władzy, ubraną w mega drogą suknię Carolina Herrera (...) jak uśmiechnięte pozują na tle napisu „Smoleńsk”, to krew mnie zalewa - wścieka się Karolina Korwin Piotrowska

Czy zgadzacie się z opinią dziennikarki? Czekamy na wasze komentarze pod artykułem.

ZOBACZ: Zelnik krytycznie o "Smoleńsku"? Do artyzmu filmu podchodzi z dystansem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: