ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Korwin Piotrowska odpowiada Młynarskiej i staje w obronie wydepilowanych celebrytów z "Azja Express"

Korwin Piotrowska odpowiada Młynarskiej i staje w obronie wydepilowanych celebrytów z "Azja Express"

06.08.2016, godz. 10:40
korwin-piotrowska
foto: Super Express TV

Karolina Korwin Piotrowska odpowiedziała na zarzuty Pauliny Młynarskiej, która skrytykowała uczestników "Azja Express". Według dziennikarki, Młynarska powinna trochę wyluzować, bo celebryci, którzy wzięli udział w programie TVN, zrobili to na własną odpowiedzialność.

"Azja Express" to nowe show stacji TVN, o którym jest głośno na długo przed emisją pierwszego odcinka. Przypomnijmy zasady programu: gwiazdy muszą przemieszczać się po Azji, mając do dyspozycji tylko 1 dolara dziennie. W programie wzięli udział m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Izabela Miko czy Agnieszka Włodarczyk.

Paulina Młynarska skrytykowała celebrytów, którzy wzięli udział w "Azja Express". "Są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci" - napisała na Facebooku.

W obronę wzięła gwiazdy Karolina Korwin Piotrowska. Stwierdziła, że Paulina Młynarska powinna trochę wyluzować. "Ludzie wyluzujmy i nie zbawiajmy świata na sile. Oni sami chcieli, kasę wzięli, bedą mieć z tego…..czy fejm czy masakrę to się przekonamy" - odpowiedziała.

Korwin Piotrowska naśmiewa się również ze zwiastunu nowego programu. "Obejrzałam zwiastun ze trzy razy i wiem jedno- nie ma nic przyjemniejszego jak patrzenie na celebow kiedy z własnej woli i za kasę dostają po wydepilowanych i wyćwiczonych u Chodakowskiej zadach" - skomentowała.

Będziecie oglądać "Azja Express"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: