ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Koza zamiast kominka, podłoga na suficie. Tak mieszka Radek Liszewski! [GALERIA]

Koza zamiast kominka, podłoga na suficie. Tak mieszka Radek Liszewski! [GALERIA]

12.01.2017, godz. 14:27
Dom Radka Liszewskiego
foto:

Domy gwiazd, to coś co interesuje nas wszystkich. Jak mieszkają celebryci? To pytania pojawia się w głowie niejednego fana. Czasem zdarza się jednak, że sławy uchylają rąbka tajemnicy i pokazują swoje pielesze. Postąpił tak Radek Liszewski - gwiazda disco polo z zespołu Weekend.

Radek Liszewski jest wielką gwiazdą disco polo. Wraz z zespołem Weekend odniósł ogromny sukces za sprawą hitu "Ona tańczy dla mnie". Gwiazdor mieszka wraz z ukochaną żoną Dorotą w miejscowości Sejny. Oboje zresztą stmatąd pochodzą. Tam też poznali się na jednej z dyskotek. Od zawsze marzyli o parterowym domu w rodzinnym mieście. Ich marzenie się spełniło. Omenaa Mensah odwiedziła małżeństwo w programie Domy Gwiazd.

Wnętrze domu pary urządził przyjaciel domu i projektant Rafał. Pomysły Rafała są ekstrawaganckie, ale sprawdzają sie i idealnie pasują do właścicieli domu. Kuchnia Liszewskiego łączy tradycję z nowoczesnością. Radek najbardziej lubi szklaną zabudowę lodówki i piekarnika oraz podwieszany sufit, który można dowolnie oświetlać kolorowymi lampkami LED. Na suficie znajduje się również... parkiet, pochodzący z salonu. Na uwagę zasługują też nowoczesne surowe kafle na ścianie.

Salon również wykorzystuje sprawdzone triki, ale też jest wzbogacony o pewien nietypowy element. Tak więc reprezentatywna częśc domu ma kanapę, ławę i regały i telewizor. Jednak uwagę przykuwa piec, tak zwana koza, która służy zamiast kominka. Radek i Dorota pierwotnie planowali wybudować kominek, jednak okazało się, że nie jest to możliwe ze względów architektonicznych. Projektant przekonał ich do nowocześnie wyglądającej kozy, która naprawdę pasuje do wnętrza.

Jak podoba się Wam dom lidera zespołu Weekend?

Zobacz: Dramat gwiazd disco polo! Zamarzły w drodze na koncert. Nie pomógł nawet denaturat [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: