ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kozidrak: Andrzej mnie nie zdradzał

Kozidrak: Andrzej mnie nie zdradzał

18.11.2016, godz. 05:00
BEATA KOZIDRAK
BEATA KOZIDRAK foto:

Iwszystko jasne! Beata Kozidrak (56 l.) wcale nie została zdradzona i porzucona. W końcu odniosła się do rozwodu i zaprzecza temu, że Andrzej Pietras (62 l.) ją zdradzał. - Nie doświadczyłam zdrady. My byliśmy dwa lata w separacji z moim mężem, więc każde z nas robiło, co chciało - mówi prosto z mostu piosenkarka.

Gdy po 35 latach rozpadło się jej małżeństwo, Kozidrak nagrała wzruszającą, pełną intymnych tekstów solową płytę. Usłyszeliśmy o krzywdzonej kobiecie, która zostaje zdradzona i myśli o samobójstwie. Wydawać by się mogło, że śpiewa o sobie. Prawda jest jednak zgoła inna.

- Ja nie doznałam zdrady. Nie doświadczyłam zdrady. My byliśmy dwa lata w separacji z moim mężem, więc każde z nas robiło, co chciało. Ja też jestem zakochaną osobą. Mój mąż ma swoją miłość, a ja swoją. I tyle - tłumaczy Beata w programie Natalii Hołowni "Gala studio".

Kozidrak ewidentnie nie zamierza rozdrapywać starych ran. Po rozwodzie chce pamiętać tylko to, co było dobre w jej małżeństwie.

- Rozwód dla mnie katastrofą nie był. To, że zmieniamy swoje życie, powinno napędzać nas pozytywnie. Coś się zamyka, coś się otwiera. Ale ja nigdy nie powiem nic złego na mojego byłego męża - mówi Beata i apeluje do wszystkich rozstających się: - Mamy teraz bardzo dobre relacje. Życzę tego wszystkim, którzy dokonali takich zmian w życiu, żeby znaleźli tę kulturę w sobie i rozstali się w sposób pozytywny. I nie prali brudów, choć to bardzo trudne dla jednej i dla drugiej osoby.

Zobacz także: Ryszard Rynkowski. Ruszyło śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: