ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kożuchowska chce zagrać prostytutkę

Kożuchowska chce zagrać prostytutkę

15.07.2016, godz. 04:00
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA foto:

Kto by się spodziewał, że Małgorzata Kożuchowska (45 l.) jest aż tak odważna! W życiu prywatnym ułożona i przykładna, a w pracy otwarta na największe szaleństwa. Właśnie wyznała, że byłaby skłonna zagrać nawet prostytutkę! Wszystko to dla roli u reżysera Patryka Vegi (39 l.).

Małgosia chce zerwać z wizerunkiem "Matki Boskiej Kożuchowskiej", jak bywa określana przez fanów. Gwiazda w pracy jest gotowa na przekraczanie granic. Jej marzeniem jest zagranie w filmie sensacyjnym.

- Byłoby wspaniale pracować z takim reżyserem jak Patryk Vega. Ma talent i odwagę odkrywania aktorów na nowo. Wyciąga z nich umiejętności, o które sami się nie podejrzewali - wyznała aktorka.

Okazuje się, że Małgosia pozazdrościła roli Agnieszce Dygant (43 l.), która zagrała prostytutkę.

- Byłabym zachwycona, mogąc zagrać w jego filmie tak wyraziste intrygujące role jak te, które miały Maja Ostaszewska i Agnieszka Dygant w filmie "Pitbull. Nowe porządki". Mam nadzieję, że kiedyś i ja dostanę taki ciekawy scenariusz - powiedziała.

Patryk Vega zapytany przez nas o możliwość obsadzenia gwiazdy nie mówi nie. Teraz jest jednak skupiony na pracy nad kolejną częścią "Pitbulla", w której niestety Małgosia jeszcze nie zagra.

Zobacz: Kożuchowska modli się... w samochodzie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: