ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kożuchowska i Łepkowska dyskutują o porażce Fajdka. Wysyłają go do psychologa

Kożuchowska i Łepkowska dyskutują o porażce Fajdka. Wysyłają go do psychologa

18.08.2016, godz. 12:52
Kożuchowska i Łepkowska o Fajdaku
foto: Fotomontaż AKPA

Małgorzata Kożuchowska na Facebooku umieściła kilka słów wsparcia dla Pawła Fajdka. Na jej post zareagowała Ilona Łepkowska, autorka scenariuszy seriali telewizyjnych. Ostatecznie obie panie doszły do wniosku, że Fajdkowi przydałaby się wizyta u psychologa

Paweł Fajdek w środę 17 sierpnia nie awansował do finału konkursu rzutu młotem w Rio 2016. Było to ogromne zaskoczenie dla polskich fanów Igrzysk. W końcu Fajdek jest złotym medalistą mistrzostw świata w tej konkurencji! Sportowiec w eliminacjach rzutu młotem osiągnął odległość zaledwie 72 metrów i zajął siódme miejsce w swojej grupie. Olimpijczyk mocno przeżył to niepowodzenie. Tuż po nieudanych rzutach nie był nawet w stanie rozmawiać z dziennikarzami. Gdy wydawało się, że porażkę Fajdka w Rio 2016 komentowali już wszyscy, głos w sprawie postanowiła zabrać Małgorzata Kożuchowska. Była aktorka "M jak miłość" umieściła na swoim Facebooku kilka słów wsparcia dla mistrza świata w rzucie młotem.

- Paweł Fajdek jestem z Tobą, trzymaj się! Jesteś Wielkim Mistrzem, ale przede wszystkim człowiekiem! I jak każdy masz prawo do gorszego dnia, chwili słabości. Wierzę, że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą! Trzymam za Ciebie kciuki! Odpocznij, nie przejmuj się, czekam na kolejne Twoje sukcesy - czytamy we wpisie aktorki.

Post Małgorzaty Kożuchowskiej postanowiła skomentować Ilona Łepkowska, pisarka, a przede wszystkim autorka scenariuszy pierwszych sezonów "M jak miłość". Łepkowska upomniała Kożuchowską, że słowa wsparcia to nie wszystko. Fajdkowi przydałby się jeszcze plan na przyszłość.

- Wydaje mi się, że chyba Paweł Fajdek powinien więcej pracować z psychologiem - bo to chyba psychika okazała się najsłabszą stroną. Porównajmy to z Anitą Włodarczyk - perfekcyjne przygotowanie na ten jeden, jedyny dzień i psychika jak stal! A tu, owszem, wzruszający, ale płacz. A nie sportowa złość, że jeszcze pokażę, na co mnie stać! - oceniła fachowo pisarka, która na czym jak na czym, ale na ludzkiej psychice zna się doskonale.

W obliczu tych argumentów Kożuchowska nie miała zamiaru dyskutować. Przyznała Łepkowskiej rację. Aktorka również zaleciła Fajdkowi wizytę u psychologa.

- Na bank wielka praca do wykonania, a do tego potrzebna motywacja i pozytywne myślenie. Fajdek musi się teraz odbić od dna i w tym musi mu pomóc psycholog. Nie wierzę, że nie znajdą sił, żeby pokazać, że to był wypadek przy pracy. Życzę im tego z całego serca. A kobiety? Anita jest nie do pokonania! Niesamowita. Kobiety są silniejsze psychicznie, co nie znaczy, że zwycięstwo przychodzi im łatwiej - doradza Kożuchowska.

Pozostaje pytanie, czy Paweł Fajdek ogląda seriale.

ZOBACZ: Rio 2016. Paweł Fajdek po KATASTROFIE w kwalifikacjach: Jadę przebukować bilet!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: