ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kożuchowska pojedzie za papieżem do Panamy

Kożuchowska pojedzie za papieżem do Panamy

04.08.2016, godz. 14:13
Kożuchowska pojedzie za papieżem do Panamy
foto: East News FOTOMONTAŻ

Małgorzta Kożuchowska zadeklarowała, że za papieżem poleci nawet do Panamy. Tam jej jeszcze nie było

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Facebooku podsumowała Światowe Dni Młodzieży. Aktorka znana jest ze swojej religijności, więc wiadomym było, że będzie uczestniczyć w tym wielkim święcie wszystkich katolików. Pod fotografiami wykonanymi telefonem podczas wizyty papieża Franciszka w Polsce umieściła krótkie podsumowanie ŚDM. Jakie wnioski wysunęła Małgorzata Kożuchowska?

- #‎ŚDM‬ przypomniały mi, że upływający czas nie ma znaczenia, że liczy się młody duch i to wewnętrzne, charakterystyczne dla młodych poczucie, że wszystko jeszcze przede mną. Słowa papieża Franciszka dały mi znów energię i chęć do działania. Wygodna kanapa i spokojna emerytura muszą jeszcze poczekać :-) Dziękuję Ojcze Święty! Wielki szacunek dla organizatorów ŚDM w Krakowie! Wielka praca, imponująca logistyka, piękna oprawa artystyczna! Gratuluję! A na koniec, coż powiedzieć...żal, że to już koniec - czytamy.

To jednak nie koniec. Jak się okazuje, Małgorzata Kożuchowska już w 2019 roku pojedzie za papieżem do Panamy. To właśnie tam odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży. Być może na wyprawę na koniec świata zabierze ze sobą synka - Jasia, które drugie imię nosi właśnie po Franciszku

- W Panamie jeszcze nie byłam...to będę! :-) - zadeklarowała uradowana gwiazda.

ZOBACZ: "Azja Express": Miszczak podziwia uczestniczki, które pokazały się bez makijażu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: