ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kret wspiera Tadlę podczas startu 24 godziny w NOWA TV

Kret wspiera Tadlę podczas startu 24 godziny w NOWA TV

10.11.2016, godz. 11:28
Beata Tadla, Jarosław Kret, Nowa TV
foto: Super Express

Beata Tadla została gwiazdą nowej stacji telewizyjnej NOWA TV. Kanał ruszył wczoraj o 18:30. Pierwszą audycją był serwis informacyjny "24 godziny". Tadla prowadzi serwis wraz z Jarosławem Kulczyckim. Partner dziennikarki Jarosław Kret wspierał ukochaną.

NOWA TV już wystartowała. W nowej stacji pracę znaleźli Jarosław Kulczycki i Beata Tadla. Wczoraj miała miejsce premiera serwisu informacyjnego "24 godziny", który dziennikarze prowadzą. Jarosław Kret pojawił się na otwarciu stacji wraz ze swoją ukochaną. Postanowił wesprzeć ją w trudnym, bo stresującym momencie. Pogodynek wie, jak praca dziennikarska jest ważna dla Tadli, więc postanowił być jej oparciem.

Para jest ze sobą od jakiegoś czasu. Mieszkają razem i planują wspólną przyszłość. Wszyscy mają nadzieję, że niebawem zobaczymy ich na ślubnym kobiercu. Niestety ostatni rok nie był dla pary łaskawy. Oboje stracili pracę w TVP, co opóźniło myślenie o dalszej przyszłości. Na szczęście piękna dziennikarka ma już nową pracę. Czy niebawem usłyszymy o terminie ślubu?

Zobacz: Start "24 godziny" w NOWA TV od kuchni [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: