ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy KRÓLEWSKIE urodziny Chajzera [ZDJĘCIA]

KRÓLEWSKIE urodziny Chajzera [ZDJĘCIA]

28.11.2016, godz. 03:00
KRÓLEWSKIE URODZINY FILIPA CHAJZERA
KRÓLEWSKIE URODZINY FILIPA CHAJZERA foto: Jan Biały/Super Express

Filip Chajzer (32 l.) chociaż raz w życiu chciał się poczuć jak król, dlatego wymyślił sobie iście królewskie urodziny. Kazał gościom przebrać się w dworskie szaty, a potem częstował ich staropolskimi trunkami i dziczyzną. Tak wyglądała impreza z okazji 32. urodzin dziennikarza.

To był szalony weekend. Filip Chajzer w piątek hucznie świętował swoje urodziny. Na imprezę zaprosił blisko 40 osób. Zabrakło na niej jednak gwiazd i znajomych z TVN. Pojawił się natomiast Zygmunt Chajzer (62 l.), tata dziennikarza.

Ale to nie była zwykła impreza. Wszystko miało charakter iście królewski.

"Królewicz Pan i Władca Filip Aleksander Chajzer zaprasza dworzan na dwór" - pisał Filip w zaproszeniu na swoją imprezę. - "To znaczy do środka, ale na dwór. Obowiązują stroje królewskie i szlacheckie. Ciżbie chłopskiej i parobkom małorolnym mówimy zdecydowane NIE. Tak - to jest impreza przebierana. Nie - strój pt. "król jest nagi" nie jest wymagany" - zaznaczył.

Sam Chajzer ostatecznie zrezygnował lub po prostu nie znalazł nigdzie stroju króla. Przebrał się za szlachcica. Szaty królewskie przywdział natomiast jego ojciec.

Tak się bawi bogata warszawka.

ZOBACZ: Kabaret Skeczów Męczących w NOWEJ TV. Szybsi niż Kubica! Celniejsi niż Lewy!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: