ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Królikowski znowu wolny. Rzuciła go dziewczyna!

Królikowski znowu wolny. Rzuciła go dziewczyna!

09.08.2016, godz. 11:23
Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk
foto: AKPA

Mamy dobrą wiadomość dla fanek Antka Królikowskiego. Aktor znowu jest wolny! Tym razem zakończył się jego związek z Katarzyną Sawczuk, która podczas jego nieobecności wyprowadziła się z mieszkania aktora. Czyżby 19-latkę przeraziło to, że Królikowski poważnie myślał o ślubie?

Wszystko wskazuje na to, że Antek Królikowski nie ma szczęścia w miłości. 27-latek mimo młodego wieku, już dwukrotnie był bliski ślubu. Dwa lata temu poważnie myślał, by ożenienia się z Laurą Breszką i zostać ojczymem dla jej córeczki z poprzedniego związku. Jednak Breszcze nie odpowiadał jego imprezowy styl życia i ostatecznie rozstali się. Krótki związek z uczestniczką czwartej edycji Top Model - Samuelą Górską, też nie zakończył się szczęśliwie. Aktor doszedł do wniosku, że aspirującej modelce bardziej zależy na promowaniu się na salonach niż na nim.

Kilka miesięcy po zakończeniu związku z Samuelą, Antoni zakochał się w byłej dziewczynie Maćka Musiała - Katarzynie Sawczuk. Tym razem uczucie było tak silne, że aktor zaczął planować ślub, nie zważając na to, że Sawczuk ma zaledwie 19 lat.

- Może Kasia nie zrobiła ze mnie całkowitego pantoflarza, ale czuję, że mam dom, do którego lubię wracać i z którego nie muszę uciekać - zwierzał się w wywiadach. Kocham tę dziewczynę absolutnie: jej talent, i wszystko, co z nią związane. - przytacza pudelek.pl.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokonała tropikalną chorobę

Nową dziewczynę Antka pokochali także jego rodzice. Podobno w przygotowania do ślubu włączyła się także jego matka. Czyżby 19-latka wystraszyła się tak poważnych planów na ich wspólne życie? Pod jego nieobecność wyprowadziła się z jego mieszkania i zatrzymała się u koleżanki. Zdaniem jej znajomych planowała to od dawna.

- Kasia nosiła się z tym zamiarem od kilku tygodni - potwierdza informator Twojego Imperium.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: