ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krupa o dzieciach: "Odkładałam macierzyństwo na później, bo kariera jest najważniejsza"

Krupa o dzieciach: "Odkładałam macierzyństwo na później, bo kariera jest najważniejsza"

28.09.2016, godz. 09:47
Krupa z mężem
Joanna Krupa z mężem foto: EAST NEWS

Joanna Krupa jest jedną z nielicznych polskich giwazd, które nie boją się mówić o tym, że nie chcą mieć dzieci. Zamiast na macierzyństwie, woli skupić się na swojej karierze.

W całym kraju mówi się na temat aborcji. Burzliwa dyskusja rozpoczęła się wraz z odrzuceniem przez Sejm projektu "Ratujmy kobiety", który miał liberalizować prawo aborcyjne w naszym kraju. Posłowie wzięli jednak pod uwagę projekt całkowicie zakazujący aborcji w Polsce. Z tego powodu Polki wychodzą na ulice, by walczyć o swoje prawa. W końcu prawo do decydowania o własnym ciele, to podstawa, która jest normą w krajach zachodniego świata.

Niestety pojawiają się u nas głosy kobiet, popierających całkowity zakaz przerywania ciąży. Jakiś czas temu Jennifer Aniston, gwiazda serialu "Przyjaciele" wyznała w jednym z wywiadów, że kobieta aby czuć się spełniona nie musi wychodzić za mąż ani rodzić dzieci. Joanna Krupa ma podobne zdanie na temat kobiecości.

- O wartości kobiety nie decyduje mężczyzna czy dziecko, to tylko część jej życia - mówi modelka w wywiadzie dla "Cosmopolitan". - Niektóre kobiety są tak zajęte swoim życiem, że nie pragną mieć dzieci i doskonale to rozumiem. Tak naprawdę nie czuję, że potrzebne mi są teraz dzieci. Czy kiedykolwiek będę miała potrzebę macierzyństwa? Pewnie kiedy się już ma dzieci, nie można sobie bez nich wyobrazić życia. Sama odkładałam macierzyństwo na później, ponieważ moja kariera zawsze była dla mnie najważniejsza. Mój mąż chce mieć dzieci, więc zobaczymy, co będzie - zdradziła Krupa.

Zobacz: Paulina Młynarska prosi o pomoc Agatę Dudę: "Zwracam się jak do siostry"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: