ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krystyna Janda mówi o Biblii i wyznaje, że jest fanatyczką

Krystyna Janda mówi o Biblii i wyznaje, że jest fanatyczką

20.07.2016, godz. 11:04
Źródło: Paulina Koziejowska

Krystyna Janda przy okazji realizacji projektu "Biblia audio superprodukcja" wypowiedziała się na temat Biblii. Aktorka wyznała również, że jest fanatyczką!

Krystyna Janda zaangażowała się w realizację projektu "Biblia audio superprodukcja", którego celem jest nagranie audiobooka z tekstem Pisma Świętego. Będzie to największe słuchowisko w Europie, trwające 110 godzin. W tworzeniu audiobooka bierze udział m.in. Roman Kłosowski, aktor znany z roli Maliniaka w kultowym "Czterdziestolatku". Niedawno odbyła się konferencja prasowa, na której dziennikarze mieli okazję spotkać się z uczestnikami projektu. W czasie konferencji głos zabrała Krystyna Janda. Dlaczego zdecydowała się na udział w nagrywaniu audiobooka z tekstem Pisma Świętego? Założycielka Och-Teatru przyznała, że jest fanatyczką audiobooków.

- Ja jestem fanatyczką audiobooków. Każdą wolną chwilę spędzam z audiobookiem - wyznała aktorka.

Krystyna Janda wypowiedziała się również na temat Biblii. - To jest pierwszy tekst świata. Po prostu uznałam, że to jest wspaniały pomysł, aby powstał ten audiobook. Żeby każdy mógł do tego sięgnąć, bez żadnych ograniczeń. Bardzo mi się to spodobało - tłumaczyła swoją decyzję udziału w projekcie Janda.

ZOBACZ: Biblia Audio Superpordukcja. Kożuchowska, Janda, Pazura - te gwiazdy przeczytają nam Biblię

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: