ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kryzys w związku Hanny i Tomasza Lisa? Dziennikarka komentuje doniesienia

Kryzys w związku Hanny i Tomasza Lisa? Dziennikarka komentuje doniesienia

25.07.2016, godz. 09:54
TOMASZ LIS, HANNA LIS
TOMASZ LIS, HANNA LIS foto: AKPA

Kryzys w małżeństwie Hanny Lis i Tomasza Lisa? Po szybkim odejściu dziennikarki z portalu męża oraz po udziale w programie "Azja Express" w mediach zaczęły krążyć plotki o rozstaniu u Lisów. Hanna w końcu odniosła się do tych informacji

Czy Hanna Lis i Tomasz Lis przechodzą kryzys małżeński? Taką hipotezę wysnuły ostatnio portale plotkarskie. Przesłanek świadczących o problemach w związku było kilka. Pierwsza z nich to odejście Hanny Lis z portalu, którym kieruje jej mąż. Druga to udział dziennikarki w programie rozrywkowym "Azja Express". Trzecia to to, że para rzadko widywana jest razem. Wszystkie te fakty zostały przeplecione domysłami i w ten sposób pojawiła się informacja o kryzysie. Co na ten temat ma do powiedzenia główna zainteresowana? Dziennikarka w rozmowie z "Twoim Imperium" wydała się rozbawiona takimi informacjami.

- Macie ciekawe informacje, do mnie one jeszcze nie dotarły. Lecz ja zawsze dowiaduję się o wszystkim później. Potem jednak te nowiny się nie potwierdzają. Ale kombinujcie dalej! - zbyła żartem sugestie na temat kryzysu Hanna Lis.

ZOBACZ: Wpadka Hanny Lis. Nie wiem, gdzie jest Euro

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: