ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kryzys w związku księżnej Kate i księcia Williama. Szykuje się rozwód?

Kryzys w związku księżnej Kate i księcia Williama. Szykuje się rozwód?

13.07.2017, godz. 13:30
	Książę William i księżna Kate Middleton
Książę William i księżna Kate Middleton foto: EAST NEWS

Już kilka miesięcy temu media donosiły o kryzysie w związku księżnej Kate i księcia Williama. Okazuje się, że małżeństwo ciągle nie może dojść do porozumienia po tym, jak książę został przyłapany na szaleństwach w nocnym klubie. Książęca para zdecydowała się na terapię…

Kryzys w związku Kate i Williama martwi fanów brytyjskiej monarchii. Plotka głosi, że księżna nie potrafi wybaczyć mężowi wybryków sprzed kilku miesięcy w nocnym klubie i czuje się upokorzona jego zachowaniem.

Książę, wbrew prośbom żony, wyjechał do Szwajcarii i urządził suto zakrapianą alkoholem imprezę w nocnym klubie. Fotoreporterzy przyłapali go także na zalotach do obcych kobiet. Księżna Kate była wściekła na męża, a konsekwencje jego wybryków można było zaobserwować na niedawnym ślubie Pippy Middleton. Tabloidy relacjonowały, że para starannie się unikała.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate - królowa ludzkich serc czy królowa gaf?

Brytyjskie media informują, że para postanowiła walczyć o swój związek. Kate i William podjęli terapię małżeńską i mają nadzieję, że wspólnymi siłami uda im się odzyskać dawne uczucie.

Fani monarchii wyczekują wizyty książęcej Kate i księcia Williama w Polsce. Wszyscy są ciekawi, czy plotki o kryzysie są prawdziwe i zamierzają śledzić niemal każdy ruch książęcej pary.

Już w poniedziałek (17 lipca) zapraszamy na naszą relację na żywo na stronie SE.pl i transmisję live na Facebooku.

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: