ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krzesimir Dębski RODZINA: żona Anna Jurksztowicz, syn Radzimir, córka Maria

Krzesimir Dębski RODZINA: żona Anna Jurksztowicz, syn Radzimir, córka Maria

18.04.2012, godz. 18:37
Krzesimir Dębski
foto: © AKPA

Krzesimir Dębski to jeden z najbardziej znanych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Dębski był dwukrotnie żonaty i ma czwórkę dzieci. Tolisław i Dobromiła to efekt jego związku z pierwszą żoną. Radzimir i Maria to owoc małżeństwa z Anną Jurksztowicz.

Krzesimir Dębski o swoim życiu prywatnym mówi niechętnie. Szczególnie o pierwszym małżeństwie, o tych czasach Dębski mówi jedynie w kwestii swoich dzieci Tolisława i Dobromiły.

Mniej tajemnic ma małżeństwo z Anną Jurksztowicz. Kompozytor i piosenkarka są para już od ponad 25 lat. Są uważani za wzorowa parę zarówno prywatnie jak i w chwili gdy razem pracują, a to nie rzadkość.

Głośno zrobiło się teraz także o synu Krzesimira – Radzimirze Dębskim. Najmłodszy syn poszedł w ślady ojca, skończył szkołę muzyczną, został kompozytorem i postanowił zrobić karierę za granicą. Mieszka na co dzień w Los Angeles, razem ze swoją miłością, amerykańską modelką.

Radzimir Dębski szerszej publiczności dał się ostatnio poznać jako autor najlepszego remisu utworu Endo f Time - Beyonce.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: