ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Gojdź już po przeszczepie włosów. DRASTYCZNE zdjęcie!

Krzysztof Gojdź już po przeszczepie włosów. DRASTYCZNE zdjęcie!

03.11.2016, godz. 11:14
Krzysztof Gojdź
foto: Facebook

Krzysztof Gojdź zrobił sobie przeszczep włosów. Zdjęciami z zabiegu podzielił się na swoim Facebooku. Jak myślicie, dlaczego gwiazdor zdecydował się na ten krok?

Krzysztof Gojdź znany jest z tego, że staje w obronie praw kobiet. Lekarz gwiazd niedawno ogolił się na łyso, by wyrazić wsparcie dla wszystkich pań chorych na raka jajnika. Choć po tym zabiegu włosy gwiazdora zaczęły odrastać, to i tak zdecydował się na przeszczep. Jak sam napisał na swoim Facebooku, zabieg ten będzie dostępny w jego klinice, ale najpierw tradycyjnie już wypróbował go na sobie.

- Czas na renowację po 40-tce. Dziś czas na moje zakola. Wprowadzam w swojej klinice najnowocześniejszą metodę przeszczepiania włosów. Jak zawsze wszystkie zabiegi wypróbowuję na sobie. Już niedługo będę miał "afro" na głowie i zakręcę warkocze:). Zabieg trwa 5-8 godzin i wykonywany jest ręcznie, bardzo precyzyjnie i bez żadnych maszyn. - napisał.

Drastycznymi zdjęciami z zabiegu pochwalił się na swoim profilu. Z informacji na nim zamieszczonych dowiadujemy się, że przeszczep włosów wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a więc poza kilkoma zastrzykami w skórę głowy jest bezbolesny.

Zobacz: Azja Ekspress - dramat na planie programu! Renatę Kaczoruk potrącił motocykl, Weronikę Budziło molestował kierowca!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: