ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Gojdź szczerze o przedłużaniu penisa

Krzysztof Gojdź szczerze o przedłużaniu penisa

03.08.2016, godz. 13:05
Krzysztof Gojdź o przedłużaniu penisa
foto: Facebook

Krzysztof Gojdź zapowiedział, że już niedługo w jego klinice będzie możliwość wykonania zabiegu... powiększenia i pogrubienia penisa. Chirurg plastyczny gwiazd podkreślił, że wszystkie zabiegi stara się najpierw wypróbować na sobie. Czy zdecyduje się na powiększenie penisa?

Krzysztof Gojdź to lekarz medycyny estetycznej, który zasłynął dzięki udziałowi w programie "Sekrety lekarzy". Praca w telewizji spodobała mu się na tyle, że teraz przypięto mu metkę "chirurga plastycznego gwiazd". Gojdź uwielbia wypowiadać się na temat urody celebrytek. W swoich komentarzach jest coraz bardziej odważny. Nie zawahał się nawet wytknąć Agadzie Dudzie kurzych łapek! W jednym z ostatnich wpisów na Facebooku skupił się jednak na sobie. Zdradził, że sam sobie poprawił nos "nieznacznie wyprostowałem i zmniejszyłem optycznie, pozostawiając jego charakterystyczny kształt". W ten sposób chirurg plastyczny gwiazd chciał zwrócić uwagę na fakt, że wszelkie zabiegi dostępne w jego klinice stosuje najpierw na sobie. Jest jednak pewien wyjątek. Z wiadomych względów, Gojdź nie testuje praktyk z zakresu ginekologii estetycznej. Jakkolwiek zapowiedział, że już niedługo jego klinika będzie oferować... powiększanie i pogrubianie penisów. Czy tym razem też zdecyduje się na przetestowanie zabiegu na sobie? Jego odpowiedź dosłownie rozkłada na łopatki.

- A już niedługo wprowadzamy zabiegi z urologii estetycznej dla facetów... w tym powiększanie i pogrubianie penisów. Ja już mam Ferrari wiec nie potrzebuję - wyznaje Krzysztof Gojdź.

ZOBACZ: Gojdź o urodzie kobiet z polityki: Kopacz i Pawłowicz "do poprawki"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: