ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Krawczyk kończy 70 lat! Ma kondycję nastolatka

Krzysztof Krawczyk kończy 70 lat! Ma kondycję nastolatka

08.09.2016, godz. 02:00
KRZYSZTOF KRAWCZYK
KRZYSZTOF KRAWCZYK Z ŻONĄ EWĄ foto:

Aż dziw, że o Krzysztofie Krawczyku (70 l.) nie powstał żaden film fabularny. Jego barwne życie to gotowy scenariusz. Robił karierę w Stanach, zmieniał kobiety jak rękawiczki, palił marihuanę i hucznie imprezował. Dziś się ustatkował, kończy 70 lat i jak podkreśla jego żona Ewa, już dawno nie był w tak świetnej formie.

Krzysztof Krawczyk kończy dzisiaj 70 lat! Piosenkarz, który wyśpiewał takie hity, jak: "Byle było tak", "Mój przyjacielu" czy "Jak minął dzień", już dawno nie był w tak świetnej formie. Muzyk nigdy nie ukrywał, że jego życie należało do bardzo rozrywkowych. Ćpał, pił, zdradzał partnerki. Używał życia jak prawdziwy rockandrollowiec. Ostatnio zaś narzekał na problemy z kręgosłupem i przepracowanie. Trafił nawet do szpitala. Na szczęście wszystkie bolączki zniknęły...

- Krzysiek już dawno nie był w tak świetnej formie jak teraz. Wyszedł na prostą. Koncertuje co weekend. Trasa, śpiewanie, bywa bardzo intensywnie. On to lubi, to jest jego życie. Ja się cieszę, że tak jest, bo w kondycji jest świetnej, do pozazdroszczenia - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" jego żona Ewa. - O gardło w ogóle nie dba, broń Boże woda z miodem i cytryną... on ma głos i gardło jak wino, im starsze, tym lepsze. To jest po prostu dar od Boga - dodaje.

Krzysztof zaczął świętować swoje okrągłe urodziny już kilka dni temu.

- Z okazji jego urodzin zorganizowaliśmy spotkanie z Trubadurami w Łodzi. Było bardzo przyjemnie, spotkaliśmy się w restauracji - wyznaje pani Ewa.

Żona dba o kondycję swojego ukochanego, dlatego też postanowiła dać mu nietuzinkowy prezent.

- Po konsultacjach z ortopedą kupiłam Krzyśkowi stacjonarny rower. To taki specjalny model, który pomaga przy bólach kręgosłupa - zdradza pani Ewa.

Panie Krzysztofie, życzymy 100 lat!

Zobacz: Michał Witkowski NAGO. Zobacz zalotne zdjęcia pisarza!

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: