ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krzysztof Krawczyk wyznaje: "Jeszcze nie umieram!"

Krzysztof Krawczyk wyznaje: "Jeszcze nie umieram!"

31.08.2016, godz. 10:10
KRZYSZTOF KRAWCZYK Z ŻONĄ W SOPOCIE_1PUBL
KRZYSZTOF KRAWCZYK Z ŻONĄ W SOPOCIE. foto:

Krzysztof Krawczyk mimo 69 lat na karku nie odpuszcza i kontynuuje swoją karierę. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o kiepskim stanie zdrowia piosenkarza. Jak jest naprawdę?

W wakacje Krzysztof Krawczyk nie pojawił się na jednym z koncertów. Chodziły słuchy, że wszystko przez kiepski stan zdrowia gwiazdora. - To są bzdury- komentuje dla "Rewii" Krawczyk. - Musiałem zmienić trasę koncertową, a zamiast mnie wystąpiła Urszula, którą o to poprosiłem - tłumaczy piosenkarz. - Jeszcze nie umieram! - żartuje.

Był ostatnio u lekarza i okazało się, że jest zdrów jak ryba! Lekarze dokładnie sprawdzili stan strun głosowych Krawczyka. - Są jak ze stali! - mówi dumnie gwiazdor. Żona Krawczyka wie jednak, że warto dbać o zdrowie. - Namówiłam go nawet na chodzenie z kijkami, oczywiście nie tak intensywnie jak moje spacery, ale zawsze - powiedziała Ewa Krawczyk. Niebawem gwiazda i jego żona pojadą na odpoczynek do ukochanego Sopotu. - Jest czas na pracę, musi być czas na odpoczynek - mówi Krawczyk.

Zobacz: Krzysztof Krawczyk został raperem? Nowa płyta artysty wielkim zaskoczeniem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: