ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ksiądz namówił Hannę Lis na rozwód?

Ksiądz namówił Hannę Lis na rozwód?

10.08.2017, godz. 11:00
Hanna Lis
foto: © AKPA

Hanna Lis wraz ze swoją nową przyjaciółką, Joanną Przetakiewicz, udzieliła szczerego wywiadu dla magazynu "Viva". Obie opowiedziały o ciężkich przeżyciach w tym o rozwodach. W przypadku Hanny Lis ostateczną decyzję pomógł podjąć... ksiądz!

Hanna Lis w wywiadzie dla "Vivy" wspomina ciężkie życiowe chwile, którym musiała stawić czoła. W ten sposób dowiedzieliśmy się o jej chorobie macicy oraz o ciążach, które cudem udało się uratować. To jednak nie koniec. Prezenterka wspomniała również o swoim pierwszym małżeństwie z Robertem Smoktunowiczem, którego poślubiła w wieku 19 lat. Po dziewięciu latach zdecydowała się na rozwód. Jak dzisiaj wspomina tę decyzję? Hanna Lis zdradziła, że decyzję o rozwodzie pomógł jej podjąć ksiądz.

- W decyzji o rozwodzie pomógł mi paradoksalnie ksiadz. Miałam dwadzieścia kilka lat i tkwiło we mnie wciąż idealistyczne przekonanie, że trzeba walczyć do końca. Ów zaprzyjaźniony ksiądz wyjaśnił mi, że owa "walka do końca" będzie walką do mojego końca. Więc odeszłam - wspomina prezenterka.

Zawodowa PORAŻKA Hanny Lis. Traci program: Wszyscy się przeliczyliśmy

Przez żonę komornik zajął Lisowi konto

Poseł PiS wytknął Hannie Lis romans. Ostra wymiana zdań na Twitterze

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: