ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Książę George i księżniczka Charlotte, czyli dzieci Kate i Williama [ZDJĘCIA]

Książę George i księżniczka Charlotte, czyli dzieci Kate i Williama [ZDJĘCIA]

17.07.2017, godz. 11:01
Narodziny księcia Jerzego
Ciąża Kate Middleton była wielkim wydarzeniem. Kiedy wyszła ze szpitala z małym księciem na rękach... Tłum oszalał! foto:

Księżniczka Karolina i książę Jerzy to dzieci Kate i Williama. Już niebawem będą na tyle dorośli, że będą występować publicznie. Odwiedzanie poddanych, zagraniczne podróże i publiczne wystąpienia będą wchodziły w skład ich obowiązków. Póki co mogą się jednak cieszyć dzieciństwem!

Ciąża księżnej Kate była wielkim wydarzeniem. Kiedy 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł książę Jerzy poddani oszaleli! W Wielkiej Brytanii było to prawdziwe wielkie wydarzenie. Następca tronu został przywitany przez tłum ludzi... Potem taki tłum witał jego siostrę, księżniczkę Karolinę, urodzoną 2 maja 2015 roku.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama są głównym tematem brytyjskich mediów. Każde ich publiczne wyjście jest szeroko komentowane, do sieci trafiają coraz to nowe zdjęcia małych członków królewskiej rodziny. Teraz maluchy nie mają jeszcze poważnych obowiązków. Jedynym ich zadaniem jest dobrze wyglądać i być grzecznymi. Potem jednak zacznie się ciężka praca! Już sama nauka dworskiej etykiety to poważna sprawa. Ich tata, książę William, pierwszy raz wygłosił mowę w wieku 8 lat! To oznacza, że za pięć lat mały Jerzy również może przemawiać do poddanych na oficjalnych uroczystościach.

Zobacz: Księżna Kate i książę William w Polsce. Zobacz, które miejsca odwiedzą

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: