ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Księżna Kate jakiej nie znacie. O tym nie mieliście pojęcia!

Księżna Kate jakiej nie znacie. O tym nie mieliście pojęcia!

14.07.2017, godz. 18:00
księżna Kate Middleton
foto: EAST NEWS

Historia księżnej Kate jest niczym współczesna bajka o Kopciuszku. Dziewczyna "z ludu" zakochuje się w przystojnym księciu i wkrótce sama zostaje księżniczką. Poznajcie nieznane fakty z życia najpopularniejszej Brytyjki.

Księżna Kate (35 l.) urodziła się 9 stycznia 1982 roku w hrabstwie Berkshire w południowej Anglii. Była pierwszym z trójki dzieci Carole Middleton i Michaela Middletona. Mama przyszłej księżnej była stewardesą, a ojciec dyspozytorem lotów w British Airways. Rodzina księżnej Kate mieszkała wtedy przez 3 lata w Jordanii. Po powrocie do kraju, w 1987 roku założyli własną firmę "Party Pieces" na której dorobili się ogromnego majątku.

Miliony na koncie sprawiły, że rodzice księżnej Kate postanowili posłać ją do najlepszych szkół. Jak się później okazało, to nie była dobra decyzja. Kate była prześladowana! Wyśmiewano jej piegi, rude włosy i figurę. "Koleżankom" z Downe House nie podobało się także, że Kate była grzecznym kujonem. W rezultacie, młoda panna Middleton postanowiła zmienić szkołę. To w Marlborough College odnalazła spokój i nawiązała prawdziwe przyjaźnie. W nowej placówce czuła się wyśmienicie. Została nawet kapitanem drużyny hokeja i odnosiła sportowe sukcesy.

Zanim księżna Kate poszła na studia, zrobiła sobie rok przerwy. W tym czasie spędziła kilka miesięcy studiując sztukę we włoskiej Florencji, a także pracując w Chile. Po powrocie do kraju rozpoczęła naukę na Uniwersytecie St. Andrews, gdzie poznała też swojego przyszłego męża – księcia Williama. Kate z wykształcenia jest historykiem sztuki.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate i książę William SIĘ ROZSTALI!

William oświadczył się Kate w Kenii. Podarował jej pierścionek zaręczynowy swojej matki – księżnej Diany. Para stanęła na ślubnym kobiercu 29 kwietnia 2011 roku. Kate była pierwszą królewską panną młodą z wyższym wykształceniem, pierwszą, która mieszkała z mężem przed ślubem, i zarazem najstarszą, bo aż 29 letnią.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Kate jest księżną Cambridge?

Księżna Kate na pierwsze święta z rodziną królewską postanowiła podarować Elżbiecie II własnoręcznie zrobione przetwory. Żona następcy tronu kocha gotować. Jej mąż – książę William – twierdzi jednak, że nie wychodzi jej to najlepiej i nie powinna często szaleć w kuchni. Kate i Williama łączy szczególna więź i piękne uczucie. Kiedy są sami mąż nazywa ją "brzdącem", a ona go "wielkim Willim".

Już w poniedziałek (17 lipca) zapraszamy na naszą relację na żywo  z przyjazdu księżnej Kate i księcia Williama do Polski. Szczegóły na SE.pl i naszym profilu na Facebooku.

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: