ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Księżna Kate - królowa ludzkich serc czy królowa gaf?

Księżna Kate - królowa ludzkich serc czy królowa gaf?

12.07.2017, godz. 06:00
Księżna Kate Middleton
Największym wrogiem księżnej Kate Middleton jest... wiatr! Żona Williama uwielbia zwiewne kreacje, a te często przegrywają w starciu z warunkami atmosferycznymi foto: EAST NEWS

Księżna Kate Middleton i wpadki? Tytuł królowej gaf żona księcia Williama mogłaby odebrać samej Małgorzacie Rozenek. Żyjąc na królewskim dworze bardzo łatwo złamać etykietę... Z drugiej jednak strony ludzie kochają księżną Kate! Skąd się biorą te rozbieżności w postrzeganiu żony Williama?

Kate Middleton w roli księżnej wpadek zaliczyła sporo. Jej największym wrogiem na królewskim dworze jest... wiatr! Żona księcia Williama uwielbia rozkloszowane zwiewne sukienki. Niestety takie kreacje mają poważną wadę - przegrają każde starcie z silnym wiatrem. Księżna miała okazję się o tym przekonać kilka razy podczas oficjalnych wizyt. Zupełnie jakby zapomniała, że każde takie spotkanie jest obserwowane przez fotoreporterów. Podczas wizyty w Australii Kate Middleton otarła się nawet o skandal! Podwiana wiatrem sukienka obnażyła nagie pośladki żony następcy brytyjskiego tronu. Wiatr notorycznie niszczy też uczesanie księżnej. Jakie inne wpadki ma na swoim kocie Kate Middleton? Oto przykłady:

- Podczas uroczystości związanych z obchodami Dnia św. Patryka but księżnej utknął w kratce odprowadzającej wodę z chodnika.

- Kate Middleton, zanim przyjęła tytuł szlachecki, przechadzała się w samej bieliźnie po wybiegu, podczas pokazu mody bieliźnianej. Rodzina królewska do tej pory ma z tym lekki problem...

- Mimo tego, że poślubiła jednego z najpopularniejszych mężczyzn na świecie, nie ma oporów przed opalaniem się topless. Niestety, ochrona królewskiej rodziny nie zawsze jest w stanie powstrzymać wścibskich paparazzo. Tym sposobem kilka lat temu do brytyjskiej prasy trafiły zdjęcia piersi żony księcia Williama.

ZOBACZ: Para książęca w Polsce! Będą Łazienki, pierogi i bal

Trudno się jednak temu wszystkiemu dziwić. Księżna Kate Middleton nie wychowywała się na królewskim dworze. Normy restrykcyjnej królewskiej etykiety zaczęły ją obowiązywać dopiero po ślubie z księciem Williamem. Jak odnalazła się wśród arystokracji? Trzeba przyznać, że mimo tego, iż Kate Middleton nie ma arystokratycznego pochodzenia, to na dworze radzi sobie świetnie. Nawet jeśli zdarzyły się jej wpadki to bardzo łatwo je wybaczyć. Dlaczego? Sekret tkwi w naturalności księżnej i jej uroczym uśmiechu, który zjednuje jej fanów!

Czy zasługuje na miano królowej serc, tak jak matka jej męża? Księżna Diana, pomimo licznych skandali, podbiła serca brytyjczyków swoją działalnością charytatywną. Kate Middleton również wspiera organizacje charytatywne, do tego jest kochającą matką i wspaniałą żoną. Która w tym zestawieniu wypada lepiej? Pomimo wpadek księżnej Kate udało się uniknąć poważnych skandali. Trzymamy kciuki, aby tak pozostało!

ZOBACZ: Księżna Kate i książę William w Polsce - szczegóły wizyty

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: