ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Księżna Kate w sukience polskiej projektantki!

Księżna Kate w sukience polskiej projektantki!

18.07.2017, godz. 08:29
Księżna Kate na bankiecie w Łazienkach Królewskich
Księżna Kate na bankiecie w Łazienkach Królewskich pokazała się w sukni od polskiej projektantki. foto:

Księżna Kate w czasie wizyty w Polsce pokazała się w sukience od polskiej projektantki! Wybrała ją na oficjalny wieczorny bankiet zorganizowany z okazji urodzin królowej Elżbiety. Czyją sukienkę koktajlową wybrała księżna Kate?

W Łazienkach Królewskich odbył się oficjalny bankiet zorganizowany z okazji urodzin królowej Elżbiety. W czasie przyjęcia książę William odczytał krótką notatkę od królowej, która wyraziła zadowolenie z dobrych stosunków polsko-brytyjskich. Początek i koniec przemówienia książę William rozpoczął w języku polskim, co wzbudziło owacje zebranego tłumu.

Oczy paparazzi były jednak zwrócone nie w stronę księcia Williama, a księżnej Kate. Księżna wystąpiła tego wieczoru w sukience polskiej projektantki! Wybrała na tę okazję biało-czarną suknię koktajlową od Gosi Baczyńskiej z kolekcji "Back to the future". Dobrała do niej wyrazisty naszyjnik.

Gosia Baczyńska, dumna i szczęśliwa z wyboru księżnej Kate, zamieściła podziękowanie na Instagramie. Napisała, że to zaszczyt, że księżna zdecydowała się włożyć suknię jej projektu.

Jak wam się podoba?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: