ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Księżna Kate zachwyciła w sukience Baczyńskiej? Daniel Jacob Dali zwrócił uwagę na pewien szczegół…

Księżna Kate zachwyciła w sukience Baczyńskiej? Daniel Jacob Dali zwrócił uwagę na pewien szczegół…

18.07.2017, godz. 13:10
Księżna Kate na bankiecie w Łazienkach Królewskich
Księżna Kate na bankiecie w Łazienkach Królewskich pokazała się w sukni od polskiej projektantki. foto:

Księżna Kate zaprezentowała się na przyjęciu w Łazienkach Królewskich z okazji urodzin królowej Elżbiety II w białej sukience projektu Gosi Baczyńskiej. Stylizację księżnej Karoliny z Cambridge skomentował w rozmowie z nami Daniel Jacob Dali.

- Od Alexandra McQueena do projektu Gosi Baczynskiej. Księżna Kate na wieczornym przyjęciu ogrodowym w Warszawie zaprezentowała się w sukience zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską. Jest ona bardzo utalentowana, a na swoim koncie ma liczne sukcesy w kraju i za granicą. Jest jedną z nielicznych polskich projektantek, która wystawia swoje kolekcje na tygodniach mody w Paryżu. Oczywiście należą jej się gratulacje już za sam fakt, że księżna pokazała się publicznie w jej projekcie. Moim zdaniem, sam projekt jest bardzo ciekawy, oryginalny na pewno zapada w pamięć. Postawiłbym jednak na żywsze kolory, ale to tylko dlatego, że jest lato, księżna jest młoda i przyleciała do Polski w podobnym odcieniu kompletu projektu McQueena. Co do konstrukcji kreacji, to na moje oko oraz po konsultacji z zespołem krawieckim sama góra mogłaby być lepiej dopasowana. Najważniejszy jest jednak fakt, że o Baczyńskiej będzie głośno na scenie międzynarodowej. To dla nas wszystkich powód do dumy - powiedział Daniel Jacob Dali.

A Wam jak się podoba kreacja księżnej Kate? Dokonała dobrego wyboru?

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: