ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kto poślubi mojego syna 2. Najnowszy teledysk Di Dżeja Mietka! ZOBACZ!

Kto poślubi mojego syna 2. Najnowszy teledysk Di Dżeja Mietka! ZOBACZ!

04.11.2015, godz. 10:58

Już jest! W sieci pojawił się teledysk królowej disco polo Evy Basty, która weszła we współpracę z księciem tego gatunku - Di Dżejem Mietkiem! W klipie do piosenki "Znaleźć ciebie", wzięli udział główni bohaterowie programu Kto poślubi mojego syna!

Już dziś czeka nas kolejny odcinek programu Kto poślubi mojego syna. Zobaczymy kolejne próby zdobycia pięknych pań i przystojnych panów. Niektórzy kandydaci odpadną, inni wysuną się na prowadzenie w kolejce do serc samotnej córki i synów. Zanim jednak to nastąpi, mamy dla Was prawdziwą perełkę z jednym z nich w roli głównej! Darek, znany jako Di Dżej Mietek, nagrał kolejny hit!

Jakiś czas temu pisaliśmy o współpracy księcia disco polo z Evą Bastą. Muzycy pracowali nad nowym hitem (Zobacz: Kto poślubi mojego syna 2. Di Dżej Mietek nagrał piosenkę z Evą Bastą. Komu ją zadedykuje?). Od tego czasu piosenka przeszła długą drogę -od biesiadnej melodii, do prawdziwego hitu dance! Po wielu godzinach w studio nagraniowym, przyszedł czas na nakręcenie teledysku! Najnowszy wideoklip miał swoja premierę w zeszłym tygodniu. Oprócz Basty i Mietka, w klipie pojawiają się pozostali uczestnicy programu: Mateusz, Tomek i Marta. Komu zadedykują "Znaleźć ciebie"? Być może dowiemy się dziś o 20:50 na TVN!

Zobacz: Kto poślubi mojego syna. Przystojny Wojtek robi karierę w disco polo! Zobacz teledysk!

Źródło: MARTYNA ROKITA
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: